ФК Восход 7:6 Веселе Штурм 10:5 ЕпіцентрК DREAM TEAM 8:0 39

1 Гужва 10 29 2.9
2 Сулімовський 9 19 2.11
3 Хрищенко 9 17 1.89

ФК Восход VS Кривбасс цемент

Про чемпіонство вже давно мова не йде, тому що «Штурм» недосяжний, але ФК «Восход» мусить грати на максимумі, оберігаючи друге місце від зазіхань конкурента в особі «веселих хлопців». Команда сподівання своїх прихильників не підвела,здобувши прогнозовано легку перемогу над «Кривбас-цементом» з рахунком 8:0. Хоча в першому таймі номінальні гості чинили серйозний опір своєму опоненту, пропустивши всього лише один гол, а от по перерві щось в ігровому механізмі «цементників» вийшло з ладу. У другому таймі господарі просто втоптали свого суперника в газон. Головним архітектором цієї ефектної звитяги стали по суті два гравці – Олександр Школьнюк і Денис Танський. Перший оформив дубль, а другий відзначився аж п’ятьма результативними ударами. Гол престижу за гостей провів Андрій Московчук.