ФК Восход 7:6 Веселе Штурм 10:5 ЕпіцентрК DREAM TEAM 8:0 39

3 Хрищенко 9 17 1.89

2019-08-06 21:43:00

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Суперліга. 10 тур

МАТЧ ТУРУ. FC Olymp 6:6 Talisman Taxi Tigers
Не матч, а бомба! У ньому все – перший справжній прорив «олімпійців», неймовірний камбек, і все, що душа пересічного глядача забажає. От тільки справжнім уболівальникам команд було непереливки… На першій хвилині Максим Федотенко з пасу Олександра Овчаренка вивів «еллінів» уперед. Але то був лише початок шалених подальших подій! У середині тайму голи посипалися – куди би ви думали? У ворота «білих», які були безумовними фаворитами матчу! Овчаренко, Руслан Касьян, Максим Мамедов забили три голи за чотири хвилини. І це ще не все! Федотенко оформив дубль, і на перерву команди пішли, коли на табло горіли цифри 5:0! І це при тому, що «білі тигри» нібито домінували на полі… Але ж напартачили в захисті – на кілька матчів наперед! Другий тайм – повна протилежність! «Для затравки» Володимир Чугуєв один гол відіграв, але Овчаренко повернув «Олімпу» перевагу у п’ять голів. А Мамедов, який на гру спізнився, записав на свій рахунок другий асист. Але після цього як відрізало в «еллінів», і пішло в «тигрів». Дмитро Джерепа, Максим Тіщенко та Марко Демків станом на 33-ту хвилину зробили 6:4. І все одно не дуже вірилося в те, що «олімпійці» впустять з рук перемогу. Але на 37-й Джерепа, взявши на себе роль лідера команди за відсутності Андрія Примачука, скоротив розрив до мінімуму. І він же на останній хвилині врятував Talisman Taxi Tigers від ганьби. Погляньте на статистику – на кількість ударів, яких у «тигрів» за гру аж 35 загалом було! Легендарний камбек, «дурдом» за словами Колодія… Буде що згадати!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Дмитро Джерепа (Talisman Taxi Tigers)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Сергій Цикало (FC Dominus)
Надійно, спокійно, як і вся його команда. Навіть близько не підпускали «домінатори» суперників до себе, вигравши за вікенд у «Моноліта» 6:1 і в «Спарти» 5:2.

ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Перун»
Тиснули «громовержці» невпинно, і зрештою вирвали перемогу в A.F.C Svyatosh з рахунком 3:2, поступаючись в рахунку впродовж 25-ти хвилин. Так, досвід. Але ж який характер!
БЛІЦКРИГ ТУРУ. ФК «ВіЯр»
І «меблевики» поступалися по ходу гри з «Монолітом». «Жовто-сині», користуючись тим, що суперник сів у захист, заволоділи ініціативою, і з 33-ї по 35-ту хвилину матчу провели ударну трихвилинку, впродовж якої вдалося забити три голи, захопити лідерство та взяти три очки. Спершу Марченко реалізував пенальті, він же у контратаці вивів уперед «ВіЯр». А Роман Багрійчук зі своєї половини поля поцілив у порожні ворота суперника, який негайно спробував вирівняти становище.
СЕНСАЦІЯ, КАМБЕК, І ВСЕ НА СВІТІ ТУРУ. FC Olymp 6:6 Talisman Taxi Tigers
Нарешті «елліни» перевали тривалу програшну серію. Але, як же, їм певно, прикро, що не виграли. Могли ж… Але Talisman Taxi Tigers відігрався, поступаючись 0:5 за підсумками першого тайму, 1:6 на початку другого…

Автор: Віктор Петрушов