(098)427-71-85
Seco Укркубок Вияр Футбол
Soccer

Альфа 0:5 Юність FC Status+ 6:5 Бізони МФК Княжий Ринок 4:2 Галицька здоба LTM 3:8 Gulfstream

FC Status+ VS Бізони

Невеличкий збір, з парою замін, не завадили суперникам показати змістовну та цікаву гру, в якій обидва самі грали й іншому дозволяли. Рахунок класним дальнім пострілом відкрив Любомир Титаренко після комбінування партнерів на підступах до карного майданчика. Знову ж таки дальнім ударом після сольного прориву подвоїв Володимир Шумський, а зайняло це дві хвилини в дебюті гри. Ще до перерви «Бізони» рахунок зрівняли. Перший гол у відповідь заслуговує на особливу увагу – там усе було зроблено елегантно, а завершив справу Андрій Івашків. «Статусні» багато били по воротам, цілком могли піти у відрив, але пропустили під кінець тайму, коли Івашків м’яч відібрав, організував собі за допомоги партнера побачення з голкіпером – ну і «справа техніки». 2:2. На початку другого тайму знову досяг мети удар здалеку – відзначився Шумський, «статусні» знову ведуть. У відповідь Івашків реалізував ще один тет-а-тет. Дуже багато моментів створювали господарі, і зрештою поновили перевагу у два голи завдяки Шумському, що хет-трик оформив, та Богдану Павлику, який довів до логічного завершення затяжну атаку. Пройшло й у «чорних», і Володимир Зайцев з легкістю вразив порожні ворота після пасу Івашківа. На 38-й хвилині, захопившись атакою, «помаранчево-фіолетові» забули про Івашківа, який реалізував черговий вихід сам на сам з голкіпером – 5:5. І все ж був у грі переможець – це FC Status+. На останній хвилині Богдан Хомченко реалізував з місця порушення штрафний удар без захисту за перебір фолів.