(098)427-71-85
Soccer Вияр Seco Укркубок
Футбол

Альфа 0:5 Юність FC Status+ 6:5 Бізони МФК Княжий Ринок 4:2 Галицька здоба LTM 3:8 Gulfstream

МФК Княжий Ринок VS Галицька здоба

Суперники зібралися на цю гру, як на останній бій. Бо він таким і був насправді. Це буз золотий матч у заключному турі. Почався обмін моментами, з надактивністю, високим пресингом, і гостро по черзі було біля воріт обох. Рахунок на 14-й хвилині могутнім пострілом відкрив Ярослав Писько – другим темпом, як кажуть, коли небезпечну атаку «пекарів» уже було майже зупинено. Відігралися «жовто-зелені» швидко: взяли в облогу ворота суперника, провели комбінацію, головною дійовою особою в якій став Назарій Цимбаляк, пробивши невідпорно під перекладину. А який же класний гол на 20-й хвилині забив Назар Яцишин! Впіймав м’яч на ногу після «дуги» з протилежного флангу, з досить гострого кута вразивши ворота. 2:1 на користь «Галицької здоби» за підсумками першого тайму. Але вже на початку другого він став рівним – Цимбаляк пробив з-під захисника. На 28-й хвилині Володимир Гриник підставив ногу під простріл, який послідував після ауту по високій траєкторії з флангу на фланг, та гри у дотик – чимось нагадало гол Яцишина. Загалом суперники часто демонстрували красиву гру та недосяжну для багатьох аматорів виконавську майстерність. Уперше повівши в рахунку, МФК «Княжий Ринок» уже не випустив з рук перевагу, довівши справу до перемоги. «Пекарі» влаштували справжній штурм, залишивши ворота порожніми, от у них і поцілив з своєї половини поля після власного перехоплення Олег Чеботарьов, поставивши на останній хвилині неймовірного двобою масну крапку – 4:2. МФК «Княжий Ринок» удруге поспіль стає чемпіоном Львова! А «Галицька здоба» заслуговує на гучну овацію!