(093)273-57-67
Soccer Parimatch Parimatch Parimatch3
Seco Укркубок Футбол

Юність 1:3 Рендер Gulfstream 2:5 ЛУК Ескадра 2:9 FC Berkut LTM 5:0 Атлант Бізони 0:9 FC Status+Cerber Сокіл 1:1 Lion Team

МАТЧ ТУРУ. «Юніор» 2:1 «ХНА-Спартак»
Запорізька Суперліга виходить на фінішну пряму. Чотири очки розділяють двох лідерів турніру, і володар золотих медалей визначить в останніх двох турах. У цьому турі і «Юніор», і «Нікма» вчергове здобули три очки.
Здається, «Юніор» всім складом був присутній на минулому матчі «академіків», де останніх перемогли аутсайдери нашого турніру. Або чим ще пояснити стартові хвилини звітної гри, де футболісти «Юніора» завдали двох ударів по воротах майже с центра поля? Аж надто просто лідери планували заволодіти трьома очками. І спочатку гра давалася їм дійсно легко: уже на другій хвилині Сергію Кернажицькому, стоячи перед трьома захисниками «академіків», які вишикували вряд, вдалося обробити м’яч, відіграти одного з оборонців і легко та влучно покотити шкіряного у дальній кут воріт. Млява гра захисної лінії «ХНА-Спартак» у цьому епізоді наштовхувала на думки про розгром. Утім, майже одразу «академіки» досить швидко й для багатьох глядачів неочікувано перехопили ініціативу та почали створювати момент за моментом. Що, у свою чергу, спричинило вільні зони в обороні номінальних гостей, якими користався «Юніор» і часом відповідав не менш гостро. Лише впевнена гра воротарів та самовідданість захисту зберігали ворота команд у недоторканності, але й цих зусиль стало лише на половину тайму. Воротар – то особливе заняття. Унікальне світобачення. Голкіпер «Юніора» спіймав кураж, відбивав усе, що летіло в його ворота. І цей момент тонко відчув голкіпер «академіків» – Володимир Хабаров. який зрозумів, що забити цьому хлопцеві зможе лише його колега. Він вибіг на центр, отримав передачу від партнера, щосили вгатив по воротах і влучив у дальній верхній кут воріт – 1:1. Красивий момент. Такий емоційний гол здивував команди, і на деякий час вони принишкли. Та під кінець тайму знову відбулося пожвавлення, і увінчав його другий гол Сергія Кернажицього, який чимось був схожий на перший. Дублем хотів відповісти й Володимир Хабаров, та його другому ударові не вистачило влучності.
У дебюті другого тайму ініціативою володіли «академіки». Не можна сказати, що перевага була тотальною й вони притисли номінальних господарів до воріт, та грали вони першим номером. З цієї переваги вони витиснули кілька моментів, та з цих моментів не вижали голів. Ближче до середини тайму «Юніор» вирівняв гру. Під завісу посипалися моменти, причому переважно біля воріт «академіків». Але й ті мали хорошу нагоду в самому кінці, та знову чудово зіграв воротар «Юніора». Бойова гра, бойові три очки для лідерів.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Едуард Босенко («Кузя»)
В одному з матчів відзначився сім раз, у другому – ще двічі. Наразі заслужено є найкращим бомбардиром.
ВОРОТАР ТУРУ. Сергій Куліш («Юніор»)
Уже вкотре його сейви дозволяють команді не посипатися у матчі.

РОДЗИНКА ТУРУ. Володимир Хабаров, у вузьких колах звітного туру відомий під прізвиськом «воротар-бомбардир».

Автор: Кирило Ракита