(093)273-57-67
Soccer Parimatch3 Футбол Seco
Parimatch Укркубок Parimatch

МФК Ніка-Пласт 0:5 Gladiators МФК Молода гвардія 1:4 ГИК МФК Молода гвардія 6:6 Одеса-мама KVA2 0:5 ГИК

Gladiators VS МФК Молода гвардія

Єдиним матчем 10-го туру, який відбувся, стало протистояння між Gladiators і МФК «Молода гвардія». Нагадаємо, що матч першого кола завершився з рахунком 3:1 на користь «гладіаторів». Одразу відзначимо, що це був найбільш емоційний матч весняного сезону. Рахунок було відкрито вже на четвертій хвилині. Результативним ударом відзначився Андрій Лавриненко. «Молодогвардійці» повели в рахунку. Гра проходила на зустрічних курсах. На 14-й хвилині рахунок було зрівняно зусиллями Олега Кулькова. Але недовго рахунок тримався рівним, адже через чотири хвилини Антон Алексєєвич вдруге в матчі вивів «жовтих» вперед. За мінімальної переваги команди Руслана Боднарюка завершився перший тайм. Друга половина почалася ще цікавіше, гостріше й активніше, ніж перша. Команди грали в швидкий динамічний футбол без затримок у центрі поля. Лише були присутні затримки на суперечки з арбітрами та гравцями суперників. На 25-й хвилині Кульков вдруге в матчі зрівняв рахунок – 2:2. Але основні події були попереду. В останні вісім хвилин матчу команди провели надзвичайно результативний проміжок, забивши на двох аж шість м\'ячів. Почав цей голевий парад забитий м\'яч у виконанні Владислава Лимзаєва, який розстріляв Михайла Хомяка з лівого флангу у правий верхній кут. «Гладіатори» вперше в матчі повели в рахунку. На 35-й хвилині за порушення правил жовту картку отримав герой дубля Кульков. На 36-й хвилині «молодогвардійці» відновили паритет – 3:3. Забив дебютувавший у цьому сезоні Олександр Мальцев. Не пройшло й хвилини, як «жовті» вже виймали м\'яч із сітки власних воріт. Влучний дальній удар на рахунку Євгена Поденного. Михайло Хомяк не врятував. «Сірі» знову повели в рахунку. «Молодогвардійці» випустили п\'ятого польового гравця. На передостанній хвилині матчу Павло Непийвода зрівняв рахунок, замкнувши простріл з флангу. Але буквально в наступній атаці Максим Бакланов перехопив м\'яч та забив круглого в порожні ворота. Здавалося, матч так і може завершитися. Але іншої думки був Мальцев, який, оформивши дубль, зрівняв рахунок. А за вісім секунд до кінця зустрічі емоції вибухнули. Це був справжній бум! І шок! Вперше в сезоні чоловіки побилися. Причому було це схоже на масову бійку, з вибіганням на поле не тільки гравців з лав запасних, а й уболівальників. Коментувати дані події не будемо, але вердикт суддів – червоні картки Бакланову та Лавриненку, і матч закінчено, з недограними вісьмома секундами ігрового часу. Підсумковий рахунок матчу – 5:5. Як ми й анонсували, боротьба вийшла на перший план. Це була драйвова гра за виключенням останніх секунд, коли футбол закінчився, а почалося з\'ясування стосунків між гравцями команд.