(093)273-57-67
Parimatch Укркубок Seco Футбол
Parimatch3 Parimatch Soccer

МФК Ніка-Пласт 0:5 Gladiators МФК Молода гвардія 1:4 ГИК МФК Молода гвардія 6:6 Одеса-мама KVA2 0:5 ГИК

МФК Молода гвардія VS ГИК

Відкривав програму останнього ігрового дня перенесений матч першого туру між МФК «Молода гвардія» та «ГІК». Розрив між командами складав три очки. Матч першого кола завершився перемогою «біло-синіх» з рахунком 3:1. Поєдинок активніше розпочали «молодогвардійці», адже саме їм потрібна була лише перемога, причому мінімум у три м\'ячі. Уже на шостій хвилині за емоційну реакцію на дії судді жовту картку отримав Павло Непийвода. Досить швидко «біло-сині» перехопили ініціативу, що вилилось у логічний забитий м\'яч на десятій хвилині. Рахунок відкрив Дмитро Асметкін. «ГІК» комбінував і, перепасовуючись, переходив центр поля. Суперники старалися діяти на контратаках. Перша половина завершилася за мінімальної переваги номінальних гостей. Другий тайм почався активністю «жовтих», але гравці «ГІК» контролювали хід матчу. М\'яч відверто не ліз у ворота, кілька разів влучивши в каркас воріт обох суперників. Другий тайм завершувався, а рахунок залишався незмінним. Доти, поки на 36-й хвилині Юрій Казанджій не подвоїв перевагу своєї команди. Становище «молодогвардійців» стало зовсім скрутним. Але «жовті» славляться своїм бійцівським характером, а тому вже через дві хвилини Олександр Мальцев відіграв один м\'яч. «Молодогвардійці» зняли голкіпера, грали у п\'ять польових гравців. І це пішло на користь їх суперникам, які за останні дві хвилини забили двічі. Спочатку відзначився Бурдюгов. Крапку ж поставив голкіпер «біло-синіх» влучним пострілом з власних воріт по порожнім воротам опонентів. «ГІК» завершує весняний сезон на мажорній ноті та здобуває срібні медалі. На МФК «Молода гвардія» ще чекала одна гра – з «Одесою-мамою», яка для «жовтих» вже не мала турнірного значення.