Новини турніру

(093)273-57-67
Soccer Укркубок Футбол Parimatch
Parimatch3 Seco Parimatch

МФК Ніка-Пласт 0:5 Gladiators МФК Молода гвардія 1:4 ГИК МФК Молода гвардія 6:6 Одеса-мама KVA2 0:5 ГИК


Таблиця

і о
1Одеса-мама1023
2ГИК1022
3Gladiators1019
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Кальнєв 6 13 2.17
2 Непийвода 8 9 1.13
3 Генчу 7 8 1.14
дивитись

Дискваліфікація

1 Деменко Владислав
дивитись
2019-08-06 13:10:20

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Північна конференція. Друга ліга. 9 тур

МАТЧ ТУРУ. ДП «Кюне і Нагель» 17:2 Olympic private club
Редакція передрікала ДП «Кюне і Нагель» легку та обов’язкову перемогу, але «логісти» перевершили всі сподівання. Багато про цей матч навіть не напишеш – фірмовий розгром! Попри такий результат «олімпійці» не падають духом, і ставлять поки що собі свої маленькі завдання. От наприклад, коли Юрій Ніколаєнко відправив м’яча у сітку, то гості неабияк зраділи. Чому запитаєте ви, адже рахунок на той момент був уже 0:5 на користь суперника! Справа в тому, що ДП «Кюне і Нагель» залишався до цих пір єдиною командою в лізі, кому гравці Olympic private club ще не забивали. Цього разу їм це вдалося, і навіть двічі – ще один автограф у воротах суперника залишив Руслан Мордв’яник. Що ж до «жовто-синіх», то вони так захопилися атакою та голами, що на питання після фінального свистка «а який рахунок?», відповісти зумів мало хто. Спеціально для вас, хлопці, повідомляємо, що ви перемогли з рахунком 17:2, забивали всі, хто приїхав цього дня на гру, окрім Івана Блищака. Це рекорд результативності ДП «Кюне і Нагель», і це яскрава крапка в боротьбі за чемпіонство. Ми вітаємо «логістів» з дебютним трофеєм у рамках чемпіонату «В9ку». Далі ви неодмінно повинні піти вгору по лігах, і там добряче пошуміти.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Віктор Теплий (ДП «Кюне і Нагель»)
Щоби стати самим результативним гравцем Віктору треба було в першу чергу забити більше за своїх партнерів, і йому це вдалося. Гравець оформив покер, долучившись до чемпіонського розгрому суперника.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олександр Левчук (SC Olympia Sport)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Іван Жиленков (SC Olympia Sport)

«ТОТАЛ БІЛЬШЕ» ТУРУ. ДП «Кюне і Нагель» 17:2 Olympic private club
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. «Любі друзі» 1:8 «Пироговая Николай»
Такого точно ніхто не чекав… Не станемо записувати «Любих друзів» у розряд «розчарування туру», але досі складно повірити, що отак поступилися…
СЕНСАЦІЯ ТУРУ/НАРЕШТІ ТУРУ. SC Olympia Sport 4:1 ФК «Металіст-Київ»
Уже не перший раз з «олімпійцями» трапляється подібне – чим ближче завершення сезону, тим краще хлопці грають. Коли ж уже SC Olympia Sport розпочне зі старту змагань демонструвати подібний рівень? Секрет двох поспіль звитяг «олімпійців» криється в підсиленні команди. «Жовто-сірі» підсилилися чотирма новими гравцями, і це одразу ж додало колективу впевненості та варіативності . Можливо, восени «олімпійці» предстануть перед нами у новому вигляді, провівши вливання свіжої крови, а там хороші результати стануть на потік, а погані будуть згадуватися, як страшний сон.

Автор: Ігор Колодій