(093)273-57-67
Seco Укркубок Parimatch Parimatch
Футбол Soccer Parimatch3

МФК Ніка-Пласт 0:5 Gladiators МФК Молода гвардія 1:4 ГИК МФК Молода гвардія 6:6 Одеса-мама KVA2 0:5 ГИК

МАТЧ ТУРУ. «Ф-Енерджи» 2:3 Noosphere Kyiv
Явним фаворитом двобою був «Ф-Енерджи», але грянула сенсація! «Енергійні» були доволі енергійними, переважали, більше атакуючи, натикалися на захист, а коли доходила справа до реальних загроз воротам суперника, на заваді їм ставав Михайло Клекоцюк. «Ноосфера» до перерви так і не пропустила, грала на контратаках, і відкрила рахунок у матчі. Після розіграшу кутового відзначився Юрій Гаврилюк. А як раз перед цим Антон Коденський мав найкращу нагоду забити за «Ф-Енерджи», але сильно пробив у ближню від себе стійку… На початку другого тайму Андрій Савенко поновив паритет ударом з лінії карного майданчика у ближній кут. На 25-й хвилині господарі отримали чисельну більшість (був вилучений Володимир Войсович за два явні фоли за короткий час), але реалізувати її не вдалося. Ба більше! У меншості «Ноосфера» забила! Василь Пілянський попер як танк вперед і досяг успіху. Господарі взяли чужі володіння в облогу, але знову пропустили після стандарту. Навіс з кутового, м’яч на ногу впіймав Андрій Малюта – 1:3. «Ф-Енерджи» пішов ва-банк, й Андрій Полещук, який за воротаря вже був, скоротив розрив пострілом здалеку в ближній кут. Але двох хвилин, що лишалося, їм не вистачило, щоби пробити Клекоцюка. ще раз.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Ігорь Лахтадир (Vartis)
Гравець віковий, але з яким завзяттям грає! Значно молодшим за себе може фору дати.
ГОЛКІПЕРИ ТУРУ. Михайло Клекоцюк (Noosphere Kyiv) і Владислав Хмель (FC Goodfellas)
Обидва стали героями матчів! Ну ніяк не можна віддати комусь з них двох пальму першості.

КАМБЕК/НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. AFC San Grano 1:2 FC Goodfellas (з рахунку 1:0)
Команди грали на зустрічних курсах, і здавалося, голи посиплються, але перше взяття воріт сталося на 13-й хвилині, коли Андрій Некрасов, опинившись попереду, отримав пас від воротаря та розстріляв ближній від себе кут. «Сині» зрівняли рахунок до перерви – Максим Коцепуд увігнав м’яч у сітку після стандарту на лінії карного майданчика. Напруженим виявився і другий тайм, а суперники – впертими. На 33-й хвилині Олександр Шевченко, якого варто відзначити за корисні дії в останніх матчах, забив класний гол – пройшов флангом зі своєї половини поля та, не надто зближаючись, вистрілив низом. Як з’ясувалося згодом, цей удар став вирішальним. «Хрестоносці» зробили все можливе, щоби втекти від першої поразки в сезоні, але пробити Владислава Хмеля їм не вдалося. Навіть зі штрафного без захисту (шостий фол господарі пробивали з місця порушення, яке підтвердив відеоповтор), але Хмель врятував свою команду, приніс їй три очки!
ПОХВАЛА ТУРУ. Vartis
Ми не помилилися – таки повністю освоївся Vartis у Лізі Bronze. «Будівельники» цілком заслужено здолали Kyiv United з рахунком 5:3.
ПОДІЯ ТУРУ. Поразки лідерів
«Ф-Енерджи» й AFC San Grano могли би піти в солідний відрив у п’ять пунктів уже зараз, але цього не сталося. Найбільш прикро, мабуть, «енергійним», які так і не вибороли десяту поспіль перемогу.

Автор: Віктор Петрушов