(093)273-57-67
Футбол Укркубок Soccer Parimatch
Seco Parimatch3 Parimatch

МФК Ніка-Пласт 0:5 Gladiators МФК Молода гвардія 1:4 ГИК МФК Молода гвардія 6:6 Одеса-мама KVA2 0:5 ГИК

МАТЧ ТУРУ. «Ескадра» 3:3 FC Berkut
Знову в цій рубриці новачок змагань FC Berkut – отак склалося, що з цим поробиш? Сміливо й активно розпочали поєдинок команди, без розвідки, на зустрічних курсах. Високий пресинг «беркутів» виглядав дієвішим, і саме вони відкрили рахунок, забивши в чомусь несподіваний гол – останній дотик зробив Ігор Назаряк, закотивши м’яч у кут. «Ескадра» відповіла голом досить швидко – доборолися «біло-сині» до кінця після невдалого кутового, відібрали м’яч, і Валерій Шойко поцілив у дев’ятку. Здавалося, що «чорні», які переважали за грою, виправлять це «непорозуміння». Натомість «Ескадра» вийшла вперед, вигравши перший тайм 2:1. Пройшла контратака, яку завершив Василь Кобилецький на 15-й хвилині. Це явно додало наснаги «Ескадрі». Втім, на початку другого тайму стався ефектний постріл у стійку її воріт, а трохи згодом Іван Федьків поновив паритет, причому «чорним» вдалося вдвох пошити в дурні весь захист. Якщо хтось чекав на наступний гол від гостей – помилився. Помилка воротаря – перехоплення та гол Шойка стали покаранням. «Чорні» повернули все до початку, зрівнявши рахунок – це Володимир Струк зробив. Але наприкінці гри вони трохи підсіли фізично, що, втім, не означає, що не могли вирвати перемогу – моментів було створено чимало. Мали свої шанси й «Ескадра», гарячими були заключні хвилини, але все завершилося бойовим миром.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Тарас Данилишин («Бізони»)
Це не просто автор хет-трику у протистоянні з «Юністю». Його голи були надважливими та по суті вирішальними.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Тарас Музика (LTM)
Без його допомоги не було би в «матрацників» визначної перемоги над фаворитом.

СЕНСАЦІЯ ТУРУ. FC Status+Cerber 2:4 LTM
Неймовірно! Фаворит поступився команді, що в минулому сезоні жодного очка не набрала! Але цей LTM – вже зовсім інша справа, хоч команда – та сама. Поразку FC Status+Cerber Василь Себало пояснив так: «Без таких поразок немає подальших великих перемог. Ми після гри, коли остигли емоції, провели «хорошу» розмову, і всі визнали своє неналежне налаштування на гру, що й зумовило такий результат... Ця поразка всіх приземлила та розвернула обличчям до команд-суперниць, які слід поважати, а не недооцінювати... Рішуче налаштовані на наступний матч і подальші…»
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. «Юність» 2:6 «Бізони»
Гра «Бізонів» від захисту виявилася ідеальним антидотом. «юності», яка вважалася фаворитом, доводилося повсякчас наздоганяти, під кінець матчу рятуватися, повністю розкрившись, що й зумовило не лише звитягу «чорних», а перемогу переконливу та заслужену.
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Рендер»
Уже вдруге поспіль «Рендер» переважає суперника, але той дає гідний бій, б’ється до кінця, як от Gulfstream у звітному турі. Але досягають свого «архітектори», завершують свій черговий проект успішно, здобуваючи непрості, а від того ще почесніші перемоги.
ПОДІЯ ТУРУ. Несподіване лідерство LTM і «Бізонів» у своїх секстетах.

Автор: Віктор Петрушов