Parimatch Parimatch Seco Soccer
Футбол Укркубок

1Добрый вечер00

2019-08-15 12:52:36

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Північна конференція. Друга ліга. 10 тур

МАТЧ ТУРУ. Olympic private club 3:4 SC Olympia Sport
Певно одна з найцікавіших ігор усього заключного туру даного дивізіону. Захмарного рівня футболу ми тут не побачили, будемо відвертими, але боротьба й жага до перемоги з боку обох команд дійсно підкупала. Номінальних господарів у цьому матчі підтримувала чимала група вболівальників, і вони надихали своїх улюбленців йти вперед за перемогою. Втім, уже до п’ятої хвилини SC Olympia Sport вела в два м’ячі завдяки результативним пострілам Івана Чайки. Почало здаватися, що «сіро-жовті», як і в першому колі, досить впевнено переможуть, але суперник цього разу так просто на милість переможця здаватися не збирався. На сьомій хвилині Денис Стеценко один м’яч відіграв, а під завісу тайму Віталію Гребеннику вдалося відновити паритет. Велика кількість боротьби приводила до частих свистків з боку арбітрів, але зі свого боку скажемо, що вони ще щадили учасників цього протистояння, продемонструвавши всього лише три жовтих картки, хоча підстав для гірчичників, і навіть червоного світла було достатньо. Судді вчинили правильно, вирішивши не ламати дух гри. У середині другої двадцятихвилинки гості змогли не тільки повернути собі лідерство, а й знову його подвоїти. Спочатку Віталій Гребенник зрізав м’яча у власні ворота, а слідом за цим хет-трик оформив Іван Чайка. За п’ять хвилин до фінального свистка «жовто-чорні» завдяки зусиллям Валентина Николайчука змогли протримати інтригу до останньої секунди поєдинку, але в підсумку команда мінімально поступилася 3:4. Разом з тим перед своїми прихильниками, гадаємо, хлопцям за гру не соромно. Бажаємо всім «олімпійцям» наснаги та покращення результатів у новому сезоні.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Вадим Стаднік (ФК «Металіст-Київ»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олександр Левчук (SC Olympia Sport)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Валентин Николайчук (Olympic private club)

КАМБЕК ТУРУ. ФК «Металіст-Київ» 3:2 «Любі друзі» (з рахунку 0:2)
За медалі «металістам» зачепитися не вдалося, але хоча б сезон на мажорній ноті закінчили. Однак розпочиналося все для «жовто-синіх» не кращим чином, тому що вже на третій хвилині матчу вони опинилися в ролі наздоганяючих. М’яч у сітку власних воріт зрізав Вадим Стаднік. Більше того, під завісу тайму команда програвала вже у два м’ячі, постарався Ігор Сарнавський. У перерві хлопці зібралися з думками і вийшли на другий тайм зовсім іншою командою, зумівши здійснити камбек. Спочатку Сергій Сгадов і Олександр Катаєв протягом двох хвилин відновили паритет, а вже під завісу зустрічі Вадим Стаднік реабілітувався сповна, вирвавши перемогу для своєї команди на останній хвилині матчу.
«ТОТАЛ БІЛЬШЕ» ТУРУ. «Пироговая Николай» 3:7 ДП «Кюне і Нагель»
Команди вийшли на футбольне поле, вже не маючи жодних турнірних завдань, тож зіграли у відкритий футбол. Обидва колективи грали у власне задоволення, що подарувало вболівальникам чимало яскравих атак і красивих забитих м’ячів. Кожен з суперників у цьому сезоні залишив по собі приємне враження, і ми сподіваємося, що восени вони продовжать розвиватися і будуть тільки додавати, радуючи прихильників футболу.