Новини турніру

(093)273-57-67
Укркубок Parimatch Seco Parimatch
Parimatch3 Soccer Футбол

«Інтергал-Буд» (Київ) 1:2 Перун (Київ) Нумізмат (Київ) 1:1 DragonsAutoSchoolTalisman (Київ) Нікос (Київ) 1:1 МФК Моноліт (Київ) FC Comfort Life (Київ) 3:0 Фортуна (Славута, Хмельницька обл) Перун (Київ) 6:0 «УкрЕлітЦентр» (Київ) DragonsAutoSchoolTalisman (Київ) 4:4 ПФК Софія (Іванків, Житомирська область) МФК Моноліт (Київ) 6:2 ФК Юнфут (Межова, Дніпропетровська область) Фортуна (Славута, Хмельницька обл) 3:2 Адвокати (Кременчук) «УкрЕлітЦентр» (Київ) 1:1 «Інтергал-Буд» (Київ) ПФК Софія (Іванків, Житомирська область) 2:1 Нумізмат (Київ) ФК Юнфут (Межова, Дніпропетровська область) 1:5 Нікос (Київ) Адвокати (Кременчук) 1:0 FC Comfort Life (Київ) ФК «ВіЯр» (Київ) 0:1 Fimak (Одеса) Легіон (Київ) 1:1 UVVIS-DECORLAND (Славута Хмельницька обл) FC Vtoris+ (Київ) 1:5 Майфон (Черкаси) «Ібіс» 2:1 "Легіон" (Добропілля, Донецька область) Fimak (Одеса) 1:0 ALZO (Харків) UVVIS-DECORLAND (Славута Хмельницька обл) 8:1 ФК БК (Біла Криниця Житомирьска область) "Легіон" (Добропілля, Донецька область) 1:2 Grenada (Черкаси) Майфон (Черкаси) 2:2 Перша приватна броварня (Львів) ALZO (Харків) 1:3 ФК «ВіЯр» (Київ) ФК БК (Біла Криниця Житомирьска область) 2:4 Легіон (Київ) Grenada (Черкаси) 1:1 «Ібіс» Перша приватна броварня (Львів) 1:1 FC Vtoris+ (Київ) Grenada (Черкаси) 0:1 FC Vtoris+ (Київ) Перша приватна броварня (Львів) 1:3 "Легіон" (Добропілля, Донецька область) ФК «ВіЯр» (Київ) 3:0 ФК БК (Біла Криниця Житомирьска область) Легіон (Київ) 4:5 ALZO (Харків) «Інтергал-Буд» (Київ) 2:3 Нумізмат (Київ) DragonsAutoSchoolTalisman (Київ) 0:3 «УкрЕлітЦентр» (Київ) Нікос (Київ) 1:2 Фортуна (Славута, Хмельницька обл) Адвокати (Кременчук) 8:0 ФК Юнфут (Межова, Дніпропетровська область) ПФК Софія (Іванків, Житомирська область) 6:0 "Легіон" (Добропілля, Донецька область) Перун (Київ) 0:3 FC Vtoris+ (Київ) МФК Моноліт (Київ) 5:4 ФК «ВіЯр» (Київ) FC Comfort Life (Київ) 2:0 ALZO (Харків) Fimak (Одеса) 5:1 Нумізмат (Київ) UVVIS-DECORLAND (Славута Хмельницька обл) 3:1 «УкрЕлітЦентр» (Київ) «Ібіс» 3:1 Фортуна (Славута, Хмельницька обл) Майфон (Черкаси) 2:3 Адвокати (Кременчук) МФК Моноліт (Київ) 1:6 FC Comfort Life (Київ) ПФК Софія (Іванків, Житомирська область) 5:1 FC Vtoris+ (Київ) Fimak (Одеса) 0:2 UVVIS-DECORLAND (Славута Хмельницька обл) «Ібіс» 3:1 Адвокати (Кременчук) ПФК Софія (Іванків, Житомирська область) 0:3 FC Comfort Life (Київ) UVVIS-DECORLAND (Славута Хмельницька обл) 1:0 «Ібіс» ПФК Софія (Іванків, Житомирська область) 2:3 «Ібіс» FC Comfort Life (Київ) 3:1 UVVIS-DECORLAND (Славута Хмельницька обл)


Таблиця

і о
1Одеса-мама37
2МФК Княжий Ринок35
3Штурм 33
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Мухамед 5 7 1.4
2 Генчу 5 6 1.2
3 Гриник 5 4 0.8
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2019-08-06 21:43:00

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Суперліга. 10 тур

МАТЧ ТУРУ. FC Olymp 6:6 Talisman Taxi Tigers
Не матч, а бомба! У ньому все – перший справжній прорив «олімпійців», неймовірний камбек, і все, що душа пересічного глядача забажає. От тільки справжнім уболівальникам команд було непереливки… На першій хвилині Максим Федотенко з пасу Олександра Овчаренка вивів «еллінів» уперед. Але то був лише початок шалених подальших подій! У середині тайму голи посипалися – куди би ви думали? У ворота «білих», які були безумовними фаворитами матчу! Овчаренко, Руслан Касьян, Максим Мамедов забили три голи за чотири хвилини. І це ще не все! Федотенко оформив дубль, і на перерву команди пішли, коли на табло горіли цифри 5:0! І це при тому, що «білі тигри» нібито домінували на полі… Але ж напартачили в захисті – на кілька матчів наперед! Другий тайм – повна протилежність! «Для затравки» Володимир Чугуєв один гол відіграв, але Овчаренко повернув «Олімпу» перевагу у п’ять голів. А Мамедов, який на гру спізнився, записав на свій рахунок другий асист. Але після цього як відрізало в «еллінів», і пішло в «тигрів». Дмитро Джерепа, Максим Тіщенко та Марко Демків станом на 33-ту хвилину зробили 6:4. І все одно не дуже вірилося в те, що «олімпійці» впустять з рук перемогу. Але на 37-й Джерепа, взявши на себе роль лідера команди за відсутності Андрія Примачука, скоротив розрив до мінімуму. І він же на останній хвилині врятував Talisman Taxi Tigers від ганьби. Погляньте на статистику – на кількість ударів, яких у «тигрів» за гру аж 35 загалом було! Легендарний камбек, «дурдом» за словами Колодія… Буде що згадати!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Дмитро Джерепа (Talisman Taxi Tigers)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Сергій Цикало (FC Dominus)
Надійно, спокійно, як і вся його команда. Навіть близько не підпускали «домінатори» суперників до себе, вигравши за вікенд у «Моноліта» 6:1 і в «Спарти» 5:2.

ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Перун»
Тиснули «громовержці» невпинно, і зрештою вирвали перемогу в A.F.C Svyatosh з рахунком 3:2, поступаючись в рахунку впродовж 25-ти хвилин. Так, досвід. Але ж який характер!
БЛІЦКРИГ ТУРУ. ФК «ВіЯр»
І «меблевики» поступалися по ходу гри з «Монолітом». «Жовто-сині», користуючись тим, що суперник сів у захист, заволоділи ініціативою, і з 33-ї по 35-ту хвилину матчу провели ударну трихвилинку, впродовж якої вдалося забити три голи, захопити лідерство та взяти три очки. Спершу Марченко реалізував пенальті, він же у контратаці вивів уперед «ВіЯр». А Роман Багрійчук зі своєї половини поля поцілив у порожні ворота суперника, який негайно спробував вирівняти становище.
СЕНСАЦІЯ, КАМБЕК, І ВСЕ НА СВІТІ ТУРУ. FC Olymp 6:6 Talisman Taxi Tigers
Нарешті «елліни» перевали тривалу програшну серію. Але, як же, їм певно, прикро, що не виграли. Могли ж… Але Talisman Taxi Tigers відігрався, поступаючись 0:5 за підсумками першого тайму, 1:6 на початку другого…

Автор: Віктор Петрушов