Мини футбол LIVE V9KY

(093)273-57-67
Укркубок Soccer Parimatch3 Вияр
Parimatch Parimatch Чиста Вода Фурніком
Seco Віді-Трейд Футбол

Kyiv United 7:3 «Ф-Енерджи» Olympic Kyiv 1:8 Abilardo FC Olymp 5:4 FC Astor BT-Ukraine 2:10 FC Pegas Goal center 3:0 FC Aviator FC Goodfellas 4:3 МСК Україна Semalt 2:6 Beta AutoTrade Lontano 3:3 FC RESPUBLIKA FC EXMO 0:2 FC VITSTROY «Талан» + Hardbat 4:0 «Імперія Холдинг» «Ощадбанк» 4:1 Rest FC Vtoris Left Coast 8:6 «Пироговая Николай» RCD Mallorca 15:2 BEERLAND FC New Generals 1:5 ГеоЕкосистеми S.K.I.L.L. 5:0 Fireteam Kapelou 2:3 «КБТ» «Дружба» 0:6 ARP 410 МФК «Филлер» 1:3 ФК «Талан» «Приход» 3:3 «КСК» ФК «Работнички» 3:2 AFC Staff+ ФК «Сула» 2:5 МФК «Рух-2» ФК «Партизан» 3:1 FDG ДЮСШ-25 1:4 «Машінтех+» ФК «Антарес» 6:2 ФК «Бортничі» ФК «Время Газа» 4:7 Syndicate FC Liv-Comfort 5:0 Noosphere Kyiv Medium Tactics 2:3 «Фокстрот+» AFC Evraztrade 1:6 «Київ НКС» «Укроргсинтез» 2:3 РСК «Флагман» «Інтергал-Буд» 6:0 «Нікос» «Кава Про» 2:2 ММТ Beta AutoTrade 1:9 «Пироговая Николай» «Токіо» 3:3 ФК «ВіЯр+» Clearwater 5:2 LABA «Скіф» 5:4 «Комфорт Таун» FC Getman Kyiv 2:2 МФК «Монолит» Walzer 3:2 «Фігаро» FC Vtoris+ 6:1 «Фокстрот» FC United 5:1 AFC Staff AFC Start 3:4 AFC San Grano «Бандерлона» 2:1 ФК «Троя» ФК «Фурніком» 1:8 Avis ФК «ВіЯр» 2:1 MFC Terratek Dragons 1:2 FC Vtoris Mustang Taxi 2:2 «Ібіс» МФК «Рух» 2:4 FC Sofiya-City MIF 1:6 AFC Sparta ФК «Поліція Києва» 2:1 Carleone-VPK_Group МФК «Парма» 3:2 Underdog FC Drive 5:6 AFC White City SLC 4:2 «Сталь ТМК» Tenders Penotrade 8:3 Variant Agro Build FC Leaders 3:4 «Любі друзі»


Таблиця

і о
1Винничук Артем00
2Машталир Юрий00
3Шевчук Дмитрий00
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 4 тур 01 Квітня 14:30 1 Profit VS ФК «Троя»
Київ 2 тур 19 Вересня 12:00 СК Спартак FC Victory VS Победа
Київ 2 тур 19 Вересня 13:40 СК Спартак FC Victory VS Lontano
Київ 2 тур 20 Вересня 15:20 Х-Парк 3 A.F.C Svyatosh VS «Віді-трейд»
Київ 3 тур 26 Вересня 08:45 Х-Парк 3 «Пироговая Николай» VS Semalt
Київ 3 тур 26 Вересня 09:00 X-Парк 1 ММТ VS Goal center
Київ 3 тур 26 Вересня 09:30 Х-Парк 3 FC Pegas VS «Кава Про»
Київ 3 тур 26 Вересня 09:40 X-Парк 1 FC Astor VS BT-Ukraine
Київ 3 тур 26 Вересня 10:15 Х-Парк 3 Abilardo VS FC Olymp
Київ 3 тур 26 Вересня 10:30 X-Парк 1 FC Aviator VS Olympic Kyiv
Київ 3 тур 26 Вересня 11:20 X-Парк 1 МСК Україна VS FC Vtoris Left Coast
Київ 3 тур 26 Вересня 12:00 СК Спартак Победа VS Lontano
Київ 3 тур 26 Вересня 12:10 X-Парк 1 «Імперія Холдинг» VS FC Goodfellas
Київ 3 тур 26 Вересня 12:40 СК Спартак BEERLAND VS FC Victory
Київ 3 тур 26 Вересня 13:00 X-Парк 1 FC VITSTROY VS «Талан» + Hardbat
Київ 3 тур 26 Вересня 13:30 СК Спартак Rest VS RCD Mallorca
Київ 1 тур 26 Вересня 13:50 X-Парк 1 «Ф-Енерджи» VS LABA
Київ 3 тур 26 Вересня 14:20 СК Спартак ГеоЕкосистеми VS «Ощадбанк»
Київ 1 тур 26 Вересня 14:40 X-Парк 1 MFC Terratek VS Dragons
Київ 3 тур 26 Вересня 15:10 СК Спартак FC RESPUBLIKA VS FC New Generals
Київ 3 тур 26 Вересня 17:25 СК Чемпіон 2 «КБТ» VS ФК «Антарес»
Київ 3 тур 26 Вересня 17:25 СК Чемпіон 1 AFC Staff+ VS ФК «Партизан»
Київ 3 тур 26 Вересня 18:10 СК Чемпіон 2 FDG VS Kapelou
Київ 3 тур 26 Вересня 18:10 СК Чемпіон 1 МФК «Рух-2» VS МФК «Филлер»
Київ 3 тур 26 Вересня 19:00 СК Чемпіон 2 ФК «Талан» VS ДЮСШ-25
Київ 3 тур 26 Вересня 19:00 СК Чемпіон 1 «КСК» VS ФК «Сула»
Київ 3 тур 26 Вересня 19:50 СК Чемпіон 2 Fireteam VS ФК «Работнички»
Київ 3 тур 26 Вересня 19:50 СК Чемпіон 1 ARP 410 VS «Приход»
Київ 3 тур 26 Вересня 20:40 СК Чемпіон 1 «Машінтех+» VS «Дружба»
Київ 3 тур 26 Вересня 20:40 СК Чемпіон 2 ФК «Бортничі» VS S.K.I.L.L.
Київ 3 тур 27 Вересня 08:30 X-Парк 1 «Любі друзі» VS «Укроргсинтез»
Київ 3 тур 27 Вересня 09:00 Х-Парк 3 «Київ НКС» VS FC Leaders
Київ 3 тур 27 Вересня 09:20 X-Парк 1 МФК «Монолит» VS Walzer
Київ 3 тур 27 Вересня 09:50 Х-Парк 3 Noosphere Kyiv VS Medium Tactics
Київ 3 тур 27 Вересня 10:10 X-Парк 1 РСК «Флагман» VS FC Liv-Comfort
Київ 3 тур 27 Вересня 10:40 Х-Парк 3 «Нікос» VS Clearwater
Київ 3 тур 27 Вересня 11:00 X-Парк 1 «Фокстрот+» VS AFC Evraztrade
Київ 3 тур 27 Вересня 11:30 Х-Парк 3 AFC San Grano VS «Токіо»
Київ 3 тур 27 Вересня 11:50 X-Парк 1 «Ф-Енерджи» VS AFC Start
Київ 3 тур 27 Вересня 12:20 Х-Парк 3 LABA VS Kyiv United
Київ 3 тур 27 Вересня 12:40 X-Парк 1 «Комфорт Таун» VS FC United
Київ 3 тур 27 Вересня 13:10 Х-Парк 3 «Фокстрот» VS «Скіф»
Київ 3 тур 27 Вересня 14:00 X-Парк 1 «Фігаро» VS FC Vtoris+
Київ 1 тур 27 Вересня 14:30 Х-Парк 3 FC Pegas VS FC Olymp
Київ 3 тур 27 Вересня 14:50 X-Парк 1 AFC Staff VS FC Getman Kyiv
Київ 3 тур 27 Вересня 15:20 Х-Парк 3 «Віді-трейд» VS MIF
Київ 3 тур 27 Вересня 15:40 X-Парк 1 Beta AutoTrade VS FC EXMO
Київ 3 тур 27 Вересня 16:10 Х-Парк 3 ФК «Троя» VS ФК «Фурніком»
Київ 3 тур 27 Вересня 16:30 X-Парк 1 Avis VS A.F.C Svyatosh
Київ 3 тур 27 Вересня 17:00 Х-Парк 3 AFC Sparta VS Generals
Київ 3 тур 27 Вересня 17:20 X-Парк 1 MFC Terratek VS ФК «Поліція Києва»
Київ 3 тур 27 Вересня 17:50 Х-Парк 3 FC VIT EXPORT VS «Бандерлона»
Київ 3 тур 27 Вересня 18:10 X-Парк 1 FC Sofiya-City VS Dragons
Київ 3 тур 27 Вересня 18:40 Х-Парк 3 «Ібіс» VS МФК «Рух»
Київ 3 тур 27 Вересня 19:00 X-Парк 1 Carleone-VPK_Group VS Mustang Taxi
Київ 3 тур 27 Вересня 19:30 Х-Парк 3 Underdog VS FC Drive
Київ 3 тур 27 Вересня 19:50 X-Парк 1 Variant Agro Build VS МФК «Парма»
Київ 3 тур 27 Вересня 20:20 Х-Парк 3 «Сталь ТМК» VS Tenders Penotrade
Київ 3 тур 27 Вересня 20:40 X-Парк 1 Syndicate VS SLC
Київ 3 тур 27 Вересня 21:10 Х-Парк 3 AFC White City VS ФК «Время Газа»
Київ 4 тур 03 Жовтня 08:45 Х-Парк 3 FC EXMO VS «Пироговая Николай»
Київ 4 тур 03 Жовтня 09:00 X-Парк 1 FC Olymp VS FC Aviator
Київ 4 тур 03 Жовтня 09:30 Х-Парк 3 Goal center VS Olympic Kyiv
Київ 4 тур 03 Жовтня 09:40 X-Парк 1 BT-Ukraine VS Abilardo
Київ 2 тур 03 Жовтня 10:20 Х-Парк 3 Generals VS FC VIT EXPORT
Київ 4 тур 03 Жовтня 10:30 X-Парк 1 ММТ VS FC Pegas
Київ 4 тур 03 Жовтня 11:20 X-Парк 1 «Нікос» VS «Токіо»
Київ 4 тур 03 Жовтня 12:00 СК Спартак «Ощадбанк» VS FC RESPUBLIKA
Київ 4 тур 03 Жовтня 12:10 X-Парк 1 FC Vtoris Left Coast VS Semalt
Київ 4 тур 03 Жовтня 12:40 СК Спартак Lontano VS FC New Generals
Київ 4 тур 03 Жовтня 13:00 X-Парк 1 «Талан» + Hardbat VS Beta AutoTrade
Київ 4 тур 03 Жовтня 13:30 СК Спартак RCD Mallorca VS ГеоЕкосистеми
Київ 4 тур 03 Жовтня 13:50 X-Парк 1 FC Goodfellas VS FC VITSTROY
Київ 4 тур 03 Жовтня 14:20 СК Спартак FC Victory VS Rest
Київ 4 тур 03 Жовтня 14:40 X-Парк 1 МСК Україна VS «Імперія Холдинг»
Київ 4 тур 03 Жовтня 15:10 СК Спартак Победа VS BEERLAND
Київ 4 тур 03 Жовтня 17:25 СК Чемпіон 1 «Приход» VS «Машінтех+»
Київ 4 тур 03 Жовтня 17:25 СК Чемпіон 2 «КБТ» VS FDG
Київ 4 тур 03 Жовтня 18:10 СК Чемпіон 1 ДЮСШ-25 VS «Дружба»
Київ 4 тур 03 Жовтня 18:10 СК Чемпіон 2 ФК «Антарес» VS S.K.I.L.L.
Київ 4 тур 03 Жовтня 19:00 СК Чемпіон 1 ФК «Сула» VS ARP 410
Київ 4 тур 03 Жовтня 19:00 СК Чемпіон 2 ФК «Партизан» VS Fireteam
Київ 4 тур 03 Жовтня 19:50 СК Чемпіон 1 МФК «Филлер» VS «КСК»
Київ 4 тур 03 Жовтня 19:50 СК Чемпіон 2 Kapelou VS AFC Staff+
Київ 4 тур 03 Жовтня 20:40 СК Чемпіон 1 ФК «Талан» VS МФК «Рух-2»
Київ 4 тур 03 Жовтня 20:40 СК Чемпіон 2 ФК «Работнички» VS ФК «Бортничі»
Київ 4 тур 04 Жовтня 08:30 X-Парк 1 Medium Tactics VS РСК «Флагман»
Київ 4 тур 04 Жовтня 09:00 Х-Парк 3 «Укроргсинтез» VS FC Liv-Comfort
Київ 4 тур 04 Жовтня 09:20 X-Парк 1 AFC Evraztrade VS Noosphere Kyiv
Київ 4 тур 04 Жовтня 09:50 Х-Парк 3 FC Leaders VS «Фокстрот+»
Київ 4 тур 04 Жовтня 10:10 X-Парк 1 «Любі друзі» VS «Київ НКС»
Київ 4 тур 04 Жовтня 10:40 Х-Парк 3 AFC Start VS LABA
Київ 4 тур 04 Жовтня 11:00 X-Парк 1 Clearwater VS Kyiv United
Київ 4 тур 04 Жовтня 11:30 Х-Парк 3 «Кава Про» VS FC Astor
Київ 4 тур 04 Жовтня 11:50 X-Парк 1 «Інтергал-Буд» VS AFC San Grano
Київ 4 тур 04 Жовтня 12:20 Х-Парк 3 «Нікос» VS ФК «ВіЯр+»
Київ 4 тур 04 Жовтня 12:40 Х-Парк 3 FC United VS FC Getman Kyiv
Київ 4 тур 04 Жовтня 12:40 X-Парк 1 Walzer VS AFC Staff
Київ 4 тур 04 Жовтня 14:00 X-Парк 1 FC Vtoris+ VS МФК «Монолит»
Київ 4 тур 04 Жовтня 14:30 Х-Парк 3 «Скіф» VS «Фігаро»
Київ 4 тур 04 Жовтня 14:50 X-Парк 1 «Комфорт Таун» VS «Фокстрот»
Київ 4 тур 04 Жовтня 15:20 Х-Парк 3 «Бандерлона» VS AFC Sparta
Київ 4 тур 04 Жовтня 15:40 X-Парк 1 MIF VS Generals
Київ 4 тур 04 Жовтня 16:10 Х-Парк 3 ФК «Фурніком» VS FC VIT EXPORT
Київ 4 тур 04 Жовтня 16:30 X-Парк 1 A.F.C Svyatosh VS ФК «Троя»
Київ 4 тур 04 Жовтня 16:30 Х-Парк 3 A.F.C Svyatosh VS ФК «Троя»
Київ 4 тур 04 Жовтня 17:00 Х-Парк 3 «Віді-трейд» VS Avis
Київ 4 тур 04 Жовтня 17:20 X-Парк 1 МФК «Рух» VS Carleone-VPK_Group
Київ 4 тур 04 Жовтня 17:50 Х-Парк 3 ФК «Поліція Києва» VS Mustang Taxi
Київ 4 тур 04 Жовтня 18:10 X-Парк 1 Dragons VS «Ібіс»
Київ 4 тур 04 Жовтня 18:40 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр» VS FC Sofiya-City
Київ 4 тур 04 Жовтня 19:00 X-Парк 1 MFC Terratek VS FC Vtoris
Київ 4 тур 04 Жовтня 19:30 Х-Парк 3 SLC VS AFC White City
Київ 4 тур 04 Жовтня 19:50 X-Парк 1 Underdog VS Variant Agro Build
Київ 4 тур 04 Жовтня 20:20 Х-Парк 3 Tenders Penotrade VS Syndicate
Київ 4 тур 04 Жовтня 20:40 X-Парк 1 МФК «Парма» VS «Сталь ТМК»
Київ 4 тур 04 Жовтня 21:10 Х-Парк 3 FC Drive VS ФК «Время Газа»
Київ 5 тур 10 Жовтня 09:00 Х-Парк 3 FC Astor VS ММТ
Київ 5 тур 10 Жовтня 09:00 X-Парк 1 FC Aviator VS BT-Ukraine
Київ 5 тур 10 Жовтня 09:40 X-Парк 1 Abilardo VS «Кава Про»
Київ 5 тур 10 Жовтня 10:15 Х-Парк 3 FC Pegas VS Goal center
Київ 5 тур 10 Жовтня 10:30 X-Парк 1 Olympic Kyiv VS FC Olymp
Київ 5 тур 10 Жовтня 11:20 X-Парк 1 «Пироговая Николай» VS «Талан» + Hardbat
Київ 5 тур 10 Жовтня 12:00 СК Спартак FC RESPUBLIKA VS RCD Mallorca
Київ 5 тур 10 Жовтня 12:10 X-Парк 1 FC VITSTROY VS МСК Україна
Київ 5 тур 10 Жовтня 12:40 СК Спартак Rest VS Победа
Київ 5 тур 10 Жовтня 13:00 X-Парк 1 Beta AutoTrade VS FC Goodfellas
Київ 5 тур 10 Жовтня 13:30 СК Спартак ГеоЕкосистеми VS FC Victory
Київ 5 тур 10 Жовтня 13:50 X-Парк 1 «Імперія Холдинг» VS FC Vtoris Left Coast
Київ 5 тур 10 Жовтня 14:20 СК Спартак BEERLAND VS Lontano
Київ 5 тур 10 Жовтня 14:40 X-Парк 1 Semalt VS FC EXMO
Київ 5 тур 10 Жовтня 15:10 СК Спартак FC New Generals VS «Ощадбанк»
Київ 5 тур 10 Жовтня 17:25 СК Чемпіон 2 «Дружба» VS «Приход»
Київ 5 тур 10 Жовтня 17:25 СК Чемпіон 1 «Машінтех+» VS ФК «Сула»
Київ 5 тур 10 Жовтня 18:10 СК Чемпіон 2 AFC Staff+ VS «КБТ»
Київ 5 тур 10 Жовтня 18:10 СК Чемпіон 1 «КСК» VS ФК «Талан»
Київ 5 тур 10 Жовтня 19:00 СК Чемпіон 1 ARP 410 VS МФК «Филлер»
Київ 5 тур 10 Жовтня 19:00 СК Чемпіон 2 Fireteam VS Kapelou
Київ 5 тур 10 Жовтня 19:50 СК Чемпіон 2 FDG VS ФК «Антарес»
Київ 5 тур 10 Жовтня 19:50 СК Чемпіон 1 МФК «Рух-2» VS ДЮСШ-25
Київ 5 тур 10 Жовтня 20:40 СК Чемпіон 1 ФК «Бортничі» VS ФК «Партизан»
Київ 5 тур 10 Жовтня 20:40 СК Чемпіон 2 S.K.I.L.L. VS ФК «Работнички»
Київ 5 тур 11 Жовтня 08:30 X-Парк 1 «Ф-Енерджи» VS «Інтергал-Буд»
Київ 5 тур 11 Жовтня 09:00 Х-Парк 3 «Фокстрот+» VS «Любі друзі»
Київ 5 тур 11 Жовтня 09:20 X-Парк 1 Noosphere Kyiv VS FC Leaders
Київ 5 тур 11 Жовтня 09:50 Х-Парк 3 «Київ НКС» VS «Укроргсинтез»
Київ 5 тур 11 Жовтня 09:50 X-Парк 1 «Київ НКС» VS «Укроргсинтез»
Київ 5 тур 11 Жовтня 10:10 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS Medium Tactics
Київ 5 тур 11 Жовтня 10:40 Х-Парк 3 LABA VS «Токіо»
Київ 5 тур 11 Жовтня 11:00 X-Парк 1 AFC San Grano VS «Нікос»
Київ 5 тур 11 Жовтня 11:30 Х-Парк 3 РСК «Флагман» VS AFC Evraztrade
Київ 5 тур 11 Жовтня 11:50 X-Парк 1 ФК «ВіЯр+» VS Clearwater
Київ 5 тур 11 Жовтня 12:20 Х-Парк 3 Kyiv United VS AFC Start
Київ 5 тур 11 Жовтня 12:40 X-Парк 1 AFC Staff VS FC Vtoris+
Київ 5 тур 11 Жовтня 13:10 Х-Парк 3 «Фігаро» VS «Комфорт Таун»
Київ 5 тур 11 Жовтня 14:00 X-Парк 1 МФК «Монолит» VS «Скіф»
Київ 5 тур 11 Жовтня 14:30 Х-Парк 3 «Фокстрот» VS FC United
Київ 5 тур 11 Жовтня 14:50 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS Walzer
Київ 5 тур 11 Жовтня 15:20 Х-Парк 3 AFC Sparta VS ФК «Фурніком»
Київ 5 тур 11 Жовтня 15:40 X-Парк 1 ARP 410 VS «Машінтех+»
Київ 5 тур 11 Жовтня 16:10 Х-Парк 3 FC VIT EXPORT VS A.F.C Svyatosh
Київ 5 тур 11 Жовтня 16:30 X-Парк 1 Avis VS MIF
Київ 5 тур 11 Жовтня 17:00 Х-Парк 3 Generals VS «Бандерлона»
Київ 5 тур 11 Жовтня 17:20 X-Парк 1 Carleone-VPK_Group VS Dragons
Київ 5 тур 11 Жовтня 17:50 Х-Парк 3 FC Sofiya-City VS MFC Terratek
Київ 5 тур 11 Жовтня 18:10 X-Парк 1 ФК «Троя» VS «Віді-трейд»
Київ 5 тур 11 Жовтня 18:40 X-Парк 1 FC Vtoris VS ФК «Поліція Києва»
Київ 5 тур 11 Жовтня 18:40 Х-Парк 3 FC Vtoris VS ФК «Поліція Києва»
Київ 5 тур 11 Жовтня 19:00 X-Парк 1 Mustang Taxi VS МФК «Рух»
Київ 5 тур 11 Жовтня 19:30 Х-Парк 3 AFC White City VS Tenders Penotrade
Київ 5 тур 11 Жовтня 19:50 X-Парк 1 «Сталь ТМК» VS Underdog
Київ 5 тур 11 Жовтня 20:20 Х-Парк 3 Syndicate VS МФК «Парма»
Київ 5 тур 11 Жовтня 20:40 X-Парк 1 Variant Agro Build VS FC Drive
Київ 5 тур 11 Жовтня 21:10 Х-Парк 3 ФК «Время Газа» VS SLC
Київ 6 тур 17 Жовтня 08:15 X-Парк 1 ММТ VS Abilardo
Київ 6 тур 17 Жовтня 08:45 Х-Парк 3 FC Pegas VS FC Astor
Київ 6 тур 17 Жовтня 09:00 X-Парк 1 Goal center VS FC Olymp
Київ 6 тур 17 Жовтня 09:30 Х-Парк 3 BT-Ukraine VS Olympic Kyiv
Київ 6 тур 17 Жовтня 09:40 X-Парк 1 «Кава Про» VS FC Aviator
Київ 3 тур 17 Жовтня 10:20 Х-Парк 3 FC Vtoris VS ФК «ВіЯр»
Київ 1 тур 17 Жовтня 10:30 X-Парк 1 A.F.C Svyatosh VS MIF
Київ 6 тур 17 Жовтня 11:20 X-Парк 1 FC Vtoris Left Coast VS FC EXMO
Київ 6 тур 17 Жовтня 12:00 СК Спартак Lontano VS «Ощадбанк»
Київ 6 тур 17 Жовтня 12:10 X-Парк 1 «Талан» + Hardbat VS Semalt
Київ 6 тур 17 Жовтня 12:40 СК Спартак RCD Mallorca VS FC New Generals
Київ 6 тур 17 Жовтня 13:00 X-Парк 1 FC Goodfellas VS «Пироговая Николай»
Київ 6 тур 17 Жовтня 13:30 СК Спартак FC Victory VS FC RESPUBLIKA
Київ 6 тур 17 Жовтня 13:50 X-Парк 1 МСК Україна VS Beta AutoTrade
Київ 6 тур 17 Жовтня 14:20 СК Спартак Победа VS ГеоЕкосистеми
Київ 6 тур 17 Жовтня 14:40 X-Парк 1 «Імперія Холдинг» VS FC VITSTROY
Київ 6 тур 17 Жовтня 15:10 СК Спартак BEERLAND VS Rest
Київ 6 тур 17 Жовтня 17:25 СК Чемпіон 1 ДЮСШ-25 VS «Приход»
Київ 6 тур 17 Жовтня 17:25 СК Чемпіон 2 ФК «Антарес» VS ФК «Работнички»
Київ 6 тур 17 Жовтня 18:10 СК Чемпіон 1 ФК «Сула» VS «Дружба»
Київ 6 тур 17 Жовтня 18:10 СК Чемпіон 2 ФК «Партизан» VS S.K.I.L.L.
Київ 6 тур 17 Жовтня 19:00 СК Чемпіон 2 Kapelou VS ФК «Бортничі»
Київ 6 тур 17 Жовтня 19:00 СК Чемпіон 1 МФК «Филлер» VS «Машінтех+»
Київ 6 тур 17 Жовтня 19:50 СК Чемпіон 1 ФК «Талан» VS ARP 410
Київ 6 тур 17 Жовтня 19:50 СК Чемпіон 2 «КБТ» VS Fireteam
Київ 6 тур 17 Жовтня 20:40 СК Чемпіон 1 МФК «Рух-2» VS «КСК»
Київ 6 тур 17 Жовтня 20:40 СК Чемпіон 2 FDG VS AFC Staff+
Київ 6 тур 18 Жовтня 08:30 X-Парк 1 «Укроргсинтез» VS Medium Tactics
Київ 6 тур 18 Жовтня 09:00 Х-Парк 3 AFC Evraztrade VS FC Liv-Comfort
Київ 6 тур 18 Жовтня 09:20 X-Парк 1 FC Leaders VS РСК «Флагман»
Київ 6 тур 18 Жовтня 09:50 Х-Парк 3 «Любі друзі» VS Noosphere Kyiv
Київ 6 тур 18 Жовтня 10:10 X-Парк 1 «Київ НКС» VS «Фокстрот+»
Київ 6 тур 18 Жовтня 10:40 Х-Парк 3 Clearwater VS AFC Start
Київ 6 тур 18 Жовтня 11:00 X-Парк 1 «Токіо» VS Kyiv United
Київ 6 тур 18 Жовтня 11:30 Х-Парк 3 «Інтергал-Буд» VS LABA
Київ 6 тур 18 Жовтня 11:50 X-Парк 1 «Нікос» VS «Ф-Енерджи»
Київ 6 тур 18 Жовтня 12:20 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр+» VS AFC San Grano
Київ 6 тур 18 Жовтня 12:40 X-Парк 1 FC United VS Walzer
Київ 6 тур 18 Жовтня 13:10 Х-Парк 3 FC Vtoris+ VS FC Getman Kyiv
Київ 6 тур 18 Жовтня 14:00 X-Парк 1 «Скіф» VS AFC Staff
Київ 6 тур 18 Жовтня 14:30 Х-Парк 3 «Комфорт Таун» VS МФК «Монолит»
Київ 6 тур 18 Жовтня 14:50 X-Парк 1 «Фокстрот» VS «Фігаро»
Київ 6 тур 18 Жовтня 15:20 Х-Парк 3 MIF VS «Бандерлона»
Київ 6 тур 18 Жовтня 15:40 X-Парк 1 ФК «Фурніком» VS Generals
Київ 6 тур 18 Жовтня 16:10 Х-Парк 3 A.F.C Svyatosh VS AFC Sparta
Київ 6 тур 18 Жовтня 16:30 X-Парк 1 «Віді-трейд» VS FC VIT EXPORT
Київ 6 тур 18 Жовтня 17:00 Х-Парк 3 Avis VS ФК «Троя»
Київ 6 тур 18 Жовтня 17:20 X-Парк 1 ФК «Поліція Києва» VS МФК «Рух»
Київ 6 тур 18 Жовтня 17:50 Х-Парк 3 Dragons VS Mustang Taxi
Київ 6 тур 18 Жовтня 18:10 X-Парк 1 ФК «ВіЯр» VS Carleone-VPK_Group
Київ 6 тур 18 Жовтня 18:40 Х-Парк 3 MFC Terratek VS «Ібіс»
Київ 6 тур 18 Жовтня 19:00 X-Парк 1 FC Vtoris VS FC Sofiya-City
Київ 6 тур 18 Жовтня 19:30 Х-Парк 3 FC Drive VS SLC
Київ 6 тур 18 Жовтня 19:50 X-Парк 1 Tenders Penotrade VS ФК «Время Газа»
Київ 6 тур 18 Жовтня 20:20 Х-Парк 3 МФК «Парма» VS AFC White City
Київ 6 тур 18 Жовтня 20:40 X-Парк 1 Underdog VS Syndicate
Київ 6 тур 18 Жовтня 21:10 Х-Парк 3 Variant Agro Build VS «Сталь ТМК»
Київ 7 тур 24 Жовтня 08:45 Х-Парк 3 FC EXMO VS «Талан» + Hardbat
Київ 7 тур 24 Жовтня 09:00 X-Парк 1 FC Olymp VS BT-Ukraine
Київ 7 тур 24 Жовтня 09:30 Х-Парк 3 Abilardo VS FC Pegas
Київ 7 тур 24 Жовтня 09:40 X-Парк 1 FC Aviator VS ММТ
Київ 7 тур 24 Жовтня 10:20 Х-Парк 3 Olympic Kyiv VS «Кава Про»
Київ 7 тур 24 Жовтня 10:30 X-Парк 1 FC Astor VS Goal center
Київ 5 тур 24 Жовтня 11:20 X-Парк 1 «Ібіс» VS ФК «ВіЯр»
Київ 7 тур 24 Жовтня 12:00 СК Спартак «Ощадбанк» VS RCD Mallorca
Київ 7 тур 24 Жовтня 12:10 X-Парк 1 Beta AutoTrade VS «Імперія Холдинг»
Київ 7 тур 24 Жовтня 12:40 СК Спартак ГеоЕкосистеми VS BEERLAND
Київ 7 тур 24 Жовтня 13:00 X-Парк 1 «Пироговая Николай» VS МСК Україна
Київ 7 тур 24 Жовтня 13:30 СК Спартак FC RESPUBLIKA VS Победа
Київ 7 тур 24 Жовтня 13:50 X-Парк 1 Semalt VS FC Goodfellas
Київ 7 тур 24 Жовтня 14:20 СК Спартак FC New Generals VS FC Victory
Київ 7 тур 24 Жовтня 14:40 X-Парк 1 FC VITSTROY VS FC Vtoris Left Coast
Київ 7 тур 24 Жовтня 15:10 СК Спартак Rest VS Lontano
Київ 7 тур 24 Жовтня 17:25 СК Чемпіон 1 «Приход» VS ФК «Сула»
Київ 7 тур 24 Жовтня 17:25 СК Чемпіон 2 ФК «Работнички» VS ФК «Партизан»
Київ 7 тур 24 Жовтня 18:10 СК Чемпіон 1 ARP 410 VS МФК «Рух-2»
Київ 7 тур 24 Жовтня 18:10 СК Чемпіон 2 Fireteam VS FDG
Київ 7 тур 24 Жовтня 19:00 СК Чемпіон 1 «Машінтех+» VS ФК «Талан»
Київ 7 тур 24 Жовтня 19:00 СК Чемпіон 2 S.K.I.L.L. VS Kapelou
Київ 7 тур 24 Жовтня 19:50 СК Чемпіон 1 «Дружба» VS МФК «Филлер»
Київ 7 тур 24 Жовтня 19:50 СК Чемпіон 2 ФК «Бортничі» VS «КБТ»
Київ 7 тур 24 Жовтня 20:40 СК Чемпіон 2 AFC Staff+ VS ФК «Антарес»
Київ 7 тур 24 Жовтня 20:40 СК Чемпіон 1 «КСК» VS ДЮСШ-25
Київ 7 тур 25 Жовтня 08:30 X-Парк 1 Medium Tactics VS AFC Evraztrade
Київ 7 тур 25 Жовтня 09:00 Х-Парк 3 Noosphere Kyiv VS «Київ НКС»
Київ 7 тур 25 Жовтня 09:20 X-Парк 1 РСК «Флагман» VS «Любі друзі»
Київ 7 тур 25 Жовтня 09:50 Х-Парк 3 FC Liv-Comfort VS FC Leaders
Київ 7 тур 25 Жовтня 10:10 X-Парк 1 «Фокстрот+» VS «Укроргсинтез»
Київ 7 тур 25 Жовтня 10:40 Х-Парк 3 AFC Start VS «Токіо»
Київ 7 тур 25 Жовтня 11:00 X-Парк 1 «Ф-Енерджи» VS ФК «ВіЯр+»
Київ 7 тур 25 Жовтня 11:30 Х-Парк 3 LABA VS «Нікос»
Київ 7 тур 25 Жовтня 11:50 X-Парк 1 Kyiv United VS «Інтергал-Буд»
Київ 7 тур 25 Жовтня 12:20 Х-Парк 3 AFC San Grano VS Clearwater
Київ 7 тур 25 Жовтня 12:40 X-Парк 1 Walzer VS FC Vtoris+
Київ 7 тур 25 Жовтня 13:10 Х-Парк 3 МФК «Монолит» VS «Фокстрот»
Київ 7 тур 25 Жовтня 14:00 X-Парк 1 AFC Staff VS «Комфорт Таун»
Київ 7 тур 25 Жовтня 14:30 Х-Парк 3 FC Getman Kyiv VS «Скіф»
Київ 7 тур 25 Жовтня 14:50 X-Парк 1 «Фігаро» VS FC United
Київ 7 тур 25 Жовтня 15:20 Х-Парк 3 «Бандерлона» VS ФК «Фурніком»
Київ 7 тур 25 Жовтня 15:40 X-Парк 1 FC VIT EXPORT VS Avis
Київ 7 тур 25 Жовтня 16:10 Х-Парк 3 AFC Sparta VS «Віді-трейд»
Київ 7 тур 25 Жовтня 16:30 X-Парк 1 Generals VS A.F.C Svyatosh
Київ 7 тур 25 Жовтня 17:00 Х-Парк 3 ФК «Троя» VS MIF
Київ 7 тур 25 Жовтня 17:20 X-Парк 1 МФК «Рух» VS Dragons
Київ 7 тур 25 Жовтня 17:50 Х-Парк 3 «Ібіс» VS FC Vtoris
Київ 7 тур 25 Жовтня 18:10 X-Парк 1 Carleone-VPK_Group VS MFC Terratek
Київ 7 тур 25 Жовтня 18:40 Х-Парк 3 Mustang Taxi VS ФК «ВіЯр»
Київ 7 тур 25 Жовтня 19:00 X-Парк 1 FC Sofiya-City VS ФК «Поліція Києва»
Київ 7 тур 25 Жовтня 19:30 Х-Парк 3 SLC VS Tenders Penotrade
Київ 7 тур 25 Жовтня 19:50 X-Парк 1 Syndicate VS Variant Agro Build
Київ 7 тур 25 Жовтня 20:20 Х-Парк 3 AFC White City VS Underdog
Київ 7 тур 25 Жовтня 20:40 X-Парк 1 ФК «Время Газа» VS МФК «Парма»
Київ 7 тур 25 Жовтня 21:10 Х-Парк 3 «Сталь ТМК» VS FC Drive
Київ 8 тур 31 Жовтня 09:00 X-Парк 1 FC Pegas VS FC Aviator
Київ 8 тур 31 Жовтня 09:30 Х-Парк 3 «Кава Про» VS FC Olymp
Київ 8 тур 31 Жовтня 09:40 X-Парк 1 ММТ VS Olympic Kyiv
Київ 8 тур 31 Жовтня 10:15 Х-Парк 3 Goal center VS BT-Ukraine
Київ 8 тур 31 Жовтня 10:30 X-Парк 1 FC Astor VS Abilardo
Київ 8 тур 31 Жовтня 11:20 X-Парк 1 «Імперія Холдинг» VS «Пироговая Николай»
Київ 8 тур 31 Жовтня 12:00 СК Спартак BEERLAND VS FC RESPUBLIKA
Київ 8 тур 31 Жовтня 12:10 X-Парк 1 FC Goodfellas VS FC EXMO
Київ 8 тур 31 Жовтня 12:40 СК Спартак FC Victory VS «Ощадбанк»
Київ 8 тур 31 Жовтня 13:00 X-Парк 1 МСК Україна VS Semalt
Київ 8 тур 31 Жовтня 13:30 СК Спартак Победа VS FC New Generals
Київ 8 тур 31 Жовтня 13:50 X-Парк 1 FC Vtoris Left Coast VS «Талан» + Hardbat
Київ 8 тур 31 Жовтня 14:20 СК Спартак Lontano VS RCD Mallorca
Київ 8 тур 31 Жовтня 14:40 X-Парк 1 FC VITSTROY VS Beta AutoTrade
Київ 8 тур 31 Жовтня 15:10 СК Спартак Rest VS ГеоЕкосистеми
Київ 8 тур 31 Жовтня 17:25 СК Чемпіон 1 МФК «Рух-2» VS «Машінтех+»
Київ 8 тур 31 Жовтня 17:25 СК Чемпіон 2 AFC Staff+ VS Fireteam
Київ 8 тур 31 Жовтня 18:10 СК Чемпіон 1 МФК «Филлер» VS «Приход»
Київ 8 тур 31 Жовтня 18:10 СК Чемпіон 2 Kapelou VS ФК «Работнички»
Київ 8 тур 31 Жовтня 19:00 СК Чемпіон 1 ФК «Талан» VS «Дружба»
Київ 8 тур 31 Жовтня 19:00 СК Чемпіон 2 «КБТ» VS S.K.I.L.L.
Київ 8 тур 31 Жовтня 19:50 СК Чемпіон 1 ДЮСШ-25 VS ФК «Сула»
Київ 8 тур 31 Жовтня 19:50 СК Чемпіон 2 ФК «Антарес» VS ФК «Партизан»
Київ 8 тур 31 Жовтня 20:40 СК Чемпіон 1 «КСК» VS ARP 410
Київ 8 тур 31 Жовтня 20:40 СК Чемпіон 2 FDG VS ФК «Бортничі»
Київ 8 тур 01 Листопада 08:30 X-Парк 1 «Київ НКС» VS РСК «Флагман»
Київ 8 тур 01 Листопада 09:00 Х-Парк 3 FC Leaders VS Medium Tactics
Київ 8 тур 01 Листопада 09:20 X-Парк 1 «Любі друзі» VS FC Liv-Comfort
Київ 8 тур 01 Листопада 09:50 Х-Парк 3 «Укроргсинтез» VS AFC Evraztrade
Київ 8 тур 01 Листопада 10:10 X-Парк 1 «Фокстрот+» VS Noosphere Kyiv
Київ 8 тур 01 Листопада 10:40 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр+» VS LABA
Київ 8 тур 01 Листопада 11:00 X-Парк 1 «Інтергал-Буд» VS AFC Start
Київ 8 тур 01 Листопада 11:30 Х-Парк 3 «Нікос» VS Kyiv United
Київ 8 тур 01 Листопада 11:50 X-Парк 1 Clearwater VS «Токіо»
Київ 8 тур 01 Листопада 12:20 Х-Парк 3 AFC San Grano VS «Ф-Енерджи»
Київ 8 тур 01 Листопада 12:40 X-Парк 1 «Фокстрот» VS AFC Staff
Київ 8 тур 01 Листопада 13:10 Х-Парк 3 «Скіф» VS Walzer
Київ 8 тур 01 Листопада 14:00 X-Парк 1 «Комфорт Таун» VS FC Getman Kyiv
Київ 8 тур 01 Листопада 14:30 Х-Парк 3 FC United VS FC Vtoris+
Київ 8 тур 01 Листопада 14:50 X-Парк 1 «Фігаро» VS МФК «Монолит»
Київ 8 тур 01 Листопада 15:20 Х-Парк 3 Avis VS AFC Sparta
Київ 8 тур 01 Листопада 15:40 X-Парк 1 A.F.C Svyatosh VS «Бандерлона»
Київ 8 тур 01 Листопада 16:10 Х-Парк 3 «Віді-трейд» VS Generals
Київ 8 тур 01 Листопада 16:30 X-Парк 1 MIF VS ФК «Фурніком»
Київ 8 тур 01 Листопада 17:00 Х-Парк 3 ФК «Троя» VS FC VIT EXPORT
Київ 8 тур 01 Листопада 17:20 X-Парк 1 FC Vtoris VS Carleone-VPK_Group
Київ 8 тур 01 Листопада 17:50 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр» VS МФК «Рух»
Київ 8 тур 01 Листопада 18:10 X-Парк 1 MFC Terratek VS Mustang Taxi
Київ 8 тур 01 Листопада 18:40 Х-Парк 3 ФК «Поліція Києва» VS Dragons
Київ 8 тур 01 Листопада 19:00 X-Парк 1 FC Sofiya-City VS «Ібіс»
Київ 8 тур 01 Листопада 19:30 Х-Парк 3 Variant Agro Build VS AFC White City
Київ 8 тур 01 Листопада 19:50 X-Парк 1 МФК «Парма» VS SLC
Київ 8 тур 01 Листопада 20:20 Х-Парк 3 Underdog VS ФК «Время Газа»
Київ 8 тур 01 Листопада 20:40 X-Парк 1 FC Drive VS Tenders Penotrade
Київ 8 тур 01 Листопада 21:10 Х-Парк 3 «Сталь ТМК» VS Syndicate
Київ 3 тур 07 Листопада 08:45 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр+» VS «Інтергал-Буд»
Київ 9 тур 07 Листопада 09:00 X-Парк 1 Abilardo VS Goal center
Київ 9 тур 07 Листопада 09:30 Х-Парк 3 FC Aviator VS FC Astor
Київ 9 тур 07 Листопада 09:40 X-Парк 1 Olympic Kyiv VS FC Pegas
Київ 9 тур 07 Листопада 10:20 Х-Парк 3 FC Olymp VS ММТ
Київ 9 тур 07 Листопада 10:30 X-Парк 1 BT-Ukraine VS «Кава Про»
Київ 9 тур 07 Листопада 11:20 X-Парк 1 Beta AutoTrade VS FC Vtoris Left Coast
Київ 9 тур 07 Листопада 12:00 СК Спартак ГеоЕкосистеми VS Lontano
Київ 9 тур 07 Листопада 12:10 X-Парк 1 «Пироговая Николай» VS FC VITSTROY
Київ 9 тур 07 Листопада 12:40 СК Спартак FC RESPUBLIKA VS Rest
Київ 9 тур 07 Листопада 13:00 X-Парк 1 Semalt VS «Імперія Холдинг»
Київ 9 тур 07 Листопада 13:30 СК Спартак FC New Generals VS BEERLAND
Київ 9 тур 07 Листопада 13:50 X-Парк 1 FC EXMO VS МСК Україна
Київ 9 тур 07 Листопада 14:20 СК Спартак «Ощадбанк» VS Победа
Київ 9 тур 07 Листопада 14:40 X-Парк 1 «Талан» + Hardbat VS FC Goodfellas
Київ 9 тур 07 Листопада 15:10 СК Спартак RCD Mallorca VS FC Victory
Київ 9 тур 07 Листопада 17:25 СК Чемпіон 2 ФК «Работнички» VS «КБТ»
Київ 9 тур 07 Листопада 17:25 СК Чемпіон 1 Fireteam VS ФК «Антарес»
Київ 9 тур 07 Листопада 18:10 СК Чемпіон 2 ФК «Бортничі» VS AFC Staff+
Київ 9 тур 07 Листопада 18:10 СК Чемпіон 1 S.K.I.L.L. VS FDG
Київ 9 тур 07 Листопада 19:00 СК Чемпіон 2 ARP 410 VS ДЮСШ-25
Київ 9 тур 07 Листопада 19:00 СК Чемпіон 1 ФК «Партизан» VS Kapelou
Київ 9 тур 07 Листопада 19:50 СК Чемпіон 2 «Дружба» VS МФК «Рух-2»
Київ 9 тур 07 Листопада 19:50 СК Чемпіон 1 «Машінтех+» VS «КСК»
Київ 9 тур 07 Листопада 20:40 СК Чемпіон 2 ФК «Сула» VS МФК «Филлер»
Київ 9 тур 07 Листопада 20:40 СК Чемпіон 1 «Приход» VS ФК «Талан»
Київ 9 тур 08 Листопада 08:30 X-Парк 1 Noosphere Kyiv VS «Укроргсинтез»
Київ 9 тур 08 Листопада 09:00 Х-Парк 3 РСК «Флагман» VS «Фокстрот+»
Київ 9 тур 08 Листопада 09:20 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS «Київ НКС»
Київ 9 тур 08 Листопада 09:50 Х-Парк 3 Medium Tactics VS «Любі друзі»
Київ 9 тур 08 Листопада 10:10 X-Парк 1 AFC Evraztrade VS FC Leaders
Київ 9 тур 08 Листопада 10:40 Х-Парк 3 «Ф-Енерджи» VS Clearwater
Київ 9 тур 08 Листопада 11:30 Х-Парк 3 Kyiv United VS ФК «ВіЯр+»
Київ 9 тур 08 Листопада 11:40 X-Парк 1 LABA VS AFC San Grano
Київ 9 тур 08 Листопада 11:50 X-Парк 1 AFC Start VS «Нікос»
Київ 9 тур 08 Листопада 12:20 Х-Парк 3 «Токіо» VS «Інтергал-Буд»
Київ 9 тур 08 Листопада 12:40 X-Парк 1 МФК «Монолит» VS FC United
Київ 9 тур 08 Листопада 13:10 Х-Парк 3 AFC Staff VS «Фігаро»
Київ 9 тур 08 Листопада 14:00 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS «Фокстрот»
Київ 9 тур 08 Листопада 14:30 Х-Парк 3 Walzer VS «Комфорт Таун»
Київ 9 тур 08 Листопада 14:50 X-Парк 1 FC Vtoris+ VS «Скіф»
Київ 9 тур 08 Листопада 15:20 Х-Парк 3 FC VIT EXPORT VS MIF
Київ 9 тур 08 Листопада 15:40 X-Парк 1 AFC Sparta VS ФК «Троя»
Київ 9 тур 08 Листопада 16:10 Х-Парк 3 Generals VS Avis
Київ 9 тур 08 Листопада 16:30 X-Парк 1 ФК «Фурніком» VS A.F.C Svyatosh
Київ 9 тур 08 Листопада 17:00 Х-Парк 3 «Бандерлона» VS «Віді-трейд»
Київ 9 тур 08 Листопада 17:20 X-Парк 1 «Ібіс» VS ФК «Поліція Києва»
Київ 9 тур 08 Листопада 17:50 Х-Парк 3 Carleone-VPK_Group VS FC Sofiya-City
Київ 9 тур 08 Листопада 18:10 X-Парк 1 Mustang Taxi VS FC Vtoris
Київ 9 тур 08 Листопада 18:40 Х-Парк 3 МФК «Рух» VS MFC Terratek
Київ 9 тур 08 Листопада 19:00 X-Парк 1 Dragons VS ФК «ВіЯр»
Київ 9 тур 08 Листопада 19:30 Х-Парк 3 Syndicate VS FC Drive
Київ 9 тур 08 Листопада 19:50 X-Парк 1 AFC White City VS «Сталь ТМК»
Київ 9 тур 08 Листопада 20:20 Х-Парк 3 SLC VS Underdog
Київ 9 тур 08 Листопада 20:40 X-Парк 1 Tenders Penotrade VS МФК «Парма»
Київ 9 тур 08 Листопада 21:10 Х-Парк 3 ФК «Время Газа» VS Variant Agro Build