Календар матчів міста

(093)273-57-67
Parimatch Parimatch Фурніком Футбол
Укркубок Вияр Soccer Seco
Віді-Трейд Parimatch3 Чиста Вода

«Фігаро» 3:5 FC "Titan" «Комфорт Таун» 5:3 Semalt Победа 6:0 BEERLAND МСК Україна 4:1 Syndicate «Навесики» 1:2 Beta AutoTrade Abilardo 4:5 «Любі друзі» МФК «Филлер» 1:6 «Укроргсинтез» СМН 0:7 S.K.I.L.L. FC Aviator 2:4 FC Pegas «Петровичи» 4:1 SLC Underdog 2:1 FC Fake Agent UA


Таблиця

і о
1Dream Team615
2SlumDogs615
3АФК "Миротворець" 512
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Рубець Роман 6 12 2
2 Карачун Ігор 4 7 1.75
3 Гриневич Владислав 4 6 1.5
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Петрик 3 5 1.67
2 Колесников 6 5 0.83
3 Якунін 3 4 1.33
дивитись

Дискваліфікація

1 Береснев Олексiй
1 Сокольський Сергій
дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
1 тур 17 Квітня СК Відбір 18:00 СК Чемпіон 1 «КБТ» VS AFC Staff+
1 тур 17 Квітня СК Відбір 18:50 СК Чемпіон 1 FC No Forces VS ARP 410
1 тур 17 Квітня СК Відбір 19:40 СК Чемпіон 1 ФК «Антарес+» VS ФК «Бортничі»
1 тур 17 Квітня СК Відбір 20:30 СК Чемпіон 1 ФК «Аквестел» VS «Кава Про»
1 тур 17 Квітня Південна конференція 17:00 СК Політ ФК "Енергія" (Чабани) VS ФК Карбон
1 тур 17 Квітня Південна конференція 17:50 СК Політ FC Goodfellas VS FC Drive
1 тур 17 Квітня СК Відбір 18:00 СК Чемпіон 2 Team Union VS ST-Group
1 тур 17 Квітня Західна конференція 18:40 СК Політ BT-Ukraine VS OTTO club
1 тур 17 Квітня СК Відбір 18:50 СК Чемпіон 2 Evo VS FC CARDMATES
1 тур 17 Квітня Західна конференція 19:30 СК Політ Klavdos - Стальпрофіль VS RCD Mallorca
1 тур 17 Квітня СК Відбір 19:40 СК Чемпіон 2 ФК «Сула» VS ФК ОЛІМП
1 тур 17 Квітня Західна конференція 20:20 СК Політ Алєксєєв, Боярчуков та партнери VS ФК Кварцит
1 тур 18 Квітня Ліга Silver 11:20 Х-Парк 3 «Машінтех+» VS «Фокстрот+»
1 тур 18 Квітня Ліга Silver 11:20 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS FC Olymp
1 тур 18 Квітня Ліга Silver 12:10 X-Парк 1 Penotrade VS «Бандерлона»
1 тур 18 Квітня Ліга Silver 12:10 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр+» VS ФК «Юніор»
1 тур 18 Квітня Суперліга-Gold 13:00 Х-Парк 3 Clearwater VS FC Liv-Comfort
1 тур 18 Квітня Суперліга-Gold 13:00 X-Парк 1 «Віді-трейд» VS Business Group Logistics
1 тур 18 Квітня Суперліга-Gold 13:50 X-Парк 1 «Скіф» VS Hilti
1 тур 18 Квітня Перша ліга 13:50 Х-Парк 3 Medium Tactics VS AFC Start
1 тур 18 Квітня Суперліга-Gold 14:40 Х-Парк 3 FC Donbass VS Міжнародний Фінансовий Аудит
1 тур 18 Квітня Суперліга-Gold 14:40 X-Парк 1 Avis VS «Агросем»
1 тур 18 Квітня Перша ліга 16:00 X-Парк 1 «Київ НКС» VS «Токіо»
1 тур 18 Квітня Прем"єр ліга 16:00 Х-Парк 3 FC Vtoris VS «Ібіс»
1 тур 18 Квітня Прем"єр ліга 16:50 X-Парк 1 DragonTalisman VS Star
1 тур 18 Квітня Вища ліга 16:50 Х-Парк 3 МФК «Монолит» VS Generals
1 тур 18 Квітня Вища ліга 17:40 X-Парк 1 FC Vtoris+ VS MIF
1 тур 18 Квітня Прем"єр ліга 17:40 Х-Парк 3 СМ-25 Семиполки VS Perun
1 тур 18 Квітня Суперліга-Gold 18:30 Х-Парк 3 AFC Sparta VS «Інтергал-Буд»
1 тур 18 Квітня Вища ліга 18:30 X-Парк 1 AFC Staff VS «СКИФ»