Мини футбол LIVE V9KY

(093)273-57-67
Вияр Seco Чиста Вода Віді-Трейд
Parimatch Фурніком Parimatch3 Укркубок
Soccer Футбол Parimatch

«Фігаро» 3:5 FC "Titan" «Комфорт Таун» 5:3 Semalt Победа 6:0 BEERLAND МСК Україна 4:1 Syndicate «Навесики» 1:2 Beta AutoTrade Abilardo 4:5 «Любі друзі» МФК «Филлер» 1:6 «Укроргсинтез» СМН 0:7 S.K.I.L.L. FC Aviator 2:4 FC Pegas «Петровичи» 4:1 SLC Underdog 2:1 FC Fake Agent UA ФК "Енергія" (Чабани) 8:4 ФК Карбон


Таблиця

і о
1Dream Team615
2SlumDogs615
3АФК "Миротворець" 512
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Рубець Роман 6 12 2
2 Карачун Ігор 4 7 1.75
3 Гриневич Владислав 4 6 1.5
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Петрик 3 5 1.67
2 Колесников 6 5 0.83
3 Якунін 3 4 1.33
дивитись

Дискваліфікація

1 Береснев Олексiй
1 Сокольський Сергій
дивитись



LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 3 тур 04 Квітня 14:05 X-Парк 1 FC Liv-Comfort+ 2 : 3 FC Liv-Comfort
Київ 1 тур 17 Квітня 15:40 Х-Парк 3 ФК «Поліція Києва» 3 : 0 «Машінтех»
Київ 1 тур 17 Квітня 17:50 СК Політ FC Goodfellas 0 : 0 FC Drive
Київ 1 тур 17 Квітня 18:00 СК Чемпіон 2 Team Union 1 : 0 ST-Group
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 4 тур 01 Квітня 14:30 1 Profit VS ФК «Троя»
Київ 1 тур 17 Квітня 18:00 СК Чемпіон 1 «КБТ» VS AFC Staff+
Київ 1 тур 17 Квітня 18:40 СК Політ BT-Ukraine VS OTTO club
Київ 1 тур 17 Квітня 18:50 СК Чемпіон 2 Evo VS FC CARDMATES
Київ 1 тур 17 Квітня 18:50 СК Чемпіон 1 FC No Forces VS ARP 410
Київ 1 тур 17 Квітня 19:30 СК Політ Klavdos - Стальпрофіль VS RCD Mallorca
Київ 1 тур 17 Квітня 19:40 СК Чемпіон 2 ФК «Сула» VS ФК ОЛІМП
Київ 1 тур 17 Квітня 19:40 СК Чемпіон 1 ФК «Антарес+» VS ФК «Бортничі»
Київ 1 тур 17 Квітня 20:20 СК Політ Алєксєєв, Боярчуков та партнери VS ФК Кварцит
Київ 1 тур 17 Квітня 20:30 СК Чемпіон 1 ФК «Аквестел» VS «Кава Про»
Київ 1 тур 18 Квітня 11:20 Х-Парк 3 «Машінтех+» VS «Фокстрот+»
Київ 1 тур 18 Квітня 11:20 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS FC Olymp
Київ 1 тур 18 Квітня 12:10 X-Парк 1 Penotrade VS «Бандерлона»
Київ 1 тур 18 Квітня 12:10 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр+» VS ФК «Юніор»
Київ 1 тур 18 Квітня 13:00 Х-Парк 3 Clearwater VS FC Liv-Comfort
Київ 1 тур 18 Квітня 13:00 X-Парк 1 «Віді-трейд» VS Business Group Logistics
Київ 1 тур 18 Квітня 13:50 Х-Парк 3 Medium Tactics VS AFC Start
Київ 1 тур 18 Квітня 13:50 X-Парк 1 «Скіф» VS Hilti
Київ 1 тур 18 Квітня 14:40 Х-Парк 3 FC Donbass VS Міжнародний Фінансовий Аудит
Київ 1 тур 18 Квітня 14:40 X-Парк 1 Avis VS «Агросем»
Київ 1 тур 18 Квітня 16:00 Х-Парк 3 FC Vtoris VS «Ібіс»
Київ 1 тур 18 Квітня 16:00 X-Парк 1 «Київ НКС» VS «Токіо»
Київ 1 тур 18 Квітня 16:50 Х-Парк 3 МФК «Монолит» VS Generals
Київ 1 тур 18 Квітня 16:50 X-Парк 1 DragonTalisman VS Star
Київ 1 тур 18 Квітня 17:40 X-Парк 1 FC Vtoris+ VS MIF
Київ 1 тур 18 Квітня 17:40 Х-Парк 3 СМ-25 Семиполки VS Perun
Київ 1 тур 18 Квітня 18:30 X-Парк 1 AFC Staff VS «СКИФ»
Київ 1 тур 18 Квітня 18:30 Х-Парк 3 AFC Sparta VS «Інтергал-Буд»