(093)273-57-67
Parimatch Чиста Вода Parimatch3 Футбол
Parimatch Вияр Віді-Трейд Soccer
Фурніком Укркубок Seco

«Фігаро» 3:5 FC "Titan" «Комфорт Таун» 5:3 Semalt Победа 6:0 BEERLAND МСК Україна 4:1 Syndicate «Навесики» 1:2 Beta AutoTrade Abilardo 4:5 «Любі друзі» МФК «Филлер» 1:6 «Укроргсинтез» СМН 0:7 S.K.I.L.L. FC Aviator 2:4 FC Pegas «Петровичи» 4:1 SLC Underdog 2:1 FC Fake Agent UA

2021-02-23 17:14:36

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Західна конференція. Перша ліга. 5 тур

МАТЧ ТУРУ. FC Vtoris+ 1:3 Hardbat
Відкривав програму п’ятого туру центральний матч – FC Vtoris+ проти Hardbat. Суперники довгий час придивлялися один до одного, особливо не форсуючи подій. Великої кількості небезпечних моментів не пригадаємо, на полі було більше боротьби, але суто футбольної. За дві хвилини до перерви «переробникам» вдалося відкрити рахунок. Євген Мурейко вкинув м’яч від своїх воріт точнісінько на Антона Гусєва, ну а той влучно пробив у дальній від голкіпера кут. По такій грі мінімальна перевага особливо нічого не значила, тож всі основні події розвернулися по перерві. Другий тайм розпочався з атак «зелено-біло-чорних». Команда створила чимало гольових нагод і відчувалося,  що гол у ворота Vtoris+ назріває, зрештою так і сталося. На 32-й хвилині Сардор Хурулоходжаєв підхопив м’яч у центрі поля, зблизився з воротарем і відновив паритет. До речі, хлопець був активним увесь матч і виділявся на полі, від чого дуже страждав наш коментатор Ігор Колодій, намагаючись без запинки вимовити його прізвище. Олександр Шестерньов терміново узяв тайм-аут, але він пішов на користь супернику, тому що одразу після нього Hardbat, завдяки зусиллям Дмитра Бондарчука зумів вийти вперед. «Переробники» кинулися в атаку рятувати матч, але треба сказати, що в суперника моменти були гострішими, тож нічого дивного в тому, що команда змогла забити втретє. Крапку в матчі на останній хвилині поставив Юрій Гриценко. Таким чином Hardbat перемагає з рахунком 3:1  і за два тури до завершення чемпіонату очолює турнірну таблицю!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Євгеній Ірхін (KFC Leon)
Як і годиться капітану, вів свою команду вперед. Сам дубль оформив і ще мінімум двічі асистував своїм партнерам. У підсумку KFC Leon переміг BT-Ukraine з рахунком 9:1.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Євген Мурейко (FC Vtoris+)
Кращий! Попри те що Євген Мурейко пропустив три м’ячі, а його команда програла. З усіх чотирьох поєдинків звітного туру саме голкіпер «переробників» частіше за інших вступав у гру і робив це вдало.

«НАРЕШТІ!» ТУРУ. Перша перемога FC Drive
Поступившись у попередньому турі одному своєму сусіду, що був без перемог, Valkyrie отримала в суперники ще одного такого ж, але й у матчі проти FC Drive хлопцям не вдалося досягти бажаної мети. Рахунок було відкрито на п’ятій хвилині, причому ми побачили одразу два голи – в обидва боки. Поєдинок був рівним, і коли на останній хвилині матчу всі гадали, що гра закінчиться нічиєю, Олександр Адамець вирвав перемогу для FC Drive з рахунком 4:3. «Рожево-чорні» довго протестували, вважаючи, що перед цим суперник невірно розіграв аут, але відеоповтори та довгі консультації залишили в силі взяття воріт. От і «драйвові» змогли зазвитяжити, ну а у Valkyrie на це залишилося всього лише два тури.
РОДЗИНКА ТУРУ. Однаковий рахунок 9:1
Матчі в Першій лізі розпочиналися з невеличкою затримкою, тому що у Вищій лізі суперники забагато дивилися кіно, тобто відеоповторів, тож коли «Любі друзі» приїхали на матч проти BrainHub, то застали побиття BT-Ukraine «левами». Подивилися «друзяки», та й собі вирішили перемогти суперника з великим рахунком, причому з таким самим – 9:1. Ця звитяга дозволила «Любим друзям» підтягнутися до лідируючої групи і претендувати якщо не на чемпіонство, то на комплект якихось медалей – так точно.