(093)273-57-67
Фурніком Віді-Трейд Укркубок Вияр
Parimatch Чиста Вода Soccer Parimatch3
Футбол Seco Parimatch

«Фігаро» 3:5 FC "Titan" «Комфорт Таун» 5:3 Semalt Победа 6:0 BEERLAND МСК Україна 4:1 Syndicate «Навесики» 1:2 Beta AutoTrade Abilardo 4:5 «Любі друзі» МФК «Филлер» 1:6 «Укроргсинтез» СМН 0:7 S.K.I.L.L. FC Aviator 2:4 FC Pegas «Петровичи» 4:1 SLC Underdog 2:1 FC Fake Agent UA

2021-02-23 19:19:36

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Східна конференція. Перша ліга. 5 тур

МАТЧ ТУРУ. «Київ Біо Клімат» 1:2 Underdog
Сильна риса Underdog – надійний захист. У поєдинку з забивним «Київ Біо Кліматом» козир команди спрацював на всі сто, і вона, як частенько трапляється в матчах справжніх андердогів з сильнішими суперниками, виборола три очки з мінімальною перевагою в рахунку. В захисті в «чорних» панують спокій і порядок, самовідданість захисників і надійність голкіпера, що вкупі з пресингом дуже заважає кліматичним – помітно, що складно їм долати ці редути. На 14-й хвилині перехоплення в центрі від Євгена Тупчія, пас на вільного Антона Корзуна – гол! Underdog вийшов вперед. Щодо великої кількості моментів лідер «Андердогу» Олексій Самсонов загнув, але з’являлися нагоди, і не всі з них вдалося реалізувати. На 28-й хвилині Андрій Рога подвоїв перевагу, забивши ефектно, під поперечку, хоч і поїхала опорна нога. Олександр Ільчишин досить швидко розмочив рахунок, зігравши на добиванні після пострілу партнера в поперечину. І гра з хиткою перевагою «чорних» тримала всіх у напрузі до фінального свистка. «Кліматичні» забули про захист, ринулися в атаку. У суперника з’явилося більше шансів на вдалий контрвипад, щоби вже точно вирішити долю матчу на свою користь. Але ні тим, ні іншим не вдалося забити…

ТАНДЕМ ТУРУ. Дмитро Заіка і Володимир Родін (Jolly Roger)
Ця парочка феєрила. В обох по п’ять балів за системою «гол   пас». Заіка – чотири голи і передача, Родін – гол і чотири асисти. Рознесли «пірати» «Антарес» з рахунком 10:2.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Юрій Березань (Underdog)
Цього разу складний вибір, тому що відмінно також зіграв Сергій Вереїмчук у воротах «Кави Про», і сейвів у нього більше. Але внесок у командну перемогу все ж вагоміший у Юрія Березаня.

«НАРЕШТІ!» ТУРУ. Перша перемога «Кави Про»
Лідер FC Fake Agent UA Дмитро Юречко чітко підмітив, що його команда вийшла на гру з таким же, як і сама аутсайдером, так, ніби вона вже перемогла. А «Кава Про» – досвідчений боєць. І йому вдалося швидко опустити нахабного новачка, що нехтував обороною, з небес на грішну землю. Ще в першому таймі «біло-чорні» накидали у ворота суперника чотири голи, а потім довели справу до цілком логічного завершення – 5:1. Найбільше постарався Артем Бублик – на його рахунку три влучні удари.
ПОХВАЛА ТУРУ. «Русановка»
Переграти «КБТ», та ще й переконливо, з рахунком 4:0 – таке, погодьтеся, заслуговує на повагу.

Автор: Віктор Петрушов