1 Данилюк 1 3 3
1 Трускало 1 3 3
2 Бобин 1 2 2

2021-02-23 15:03:03

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Східна конференція. Вища ліга. 7 тур

МАТЧ ТУРУ. FC Vtoris Left Coast 4:3 «Франс.уа»
Центральний матч з турнірної точки зору став таким і по грі. Чи зможуть «лівобережні» зупинити одного з лідерів першості? Вірилося в це не дуже, але вони перевершили всі сподівання! Від почату гри більшу частину ігрового часу «Франс.уа» проводив в атаках. Був у французів «удар» у стійку, ще кілька моментів, сейви Микити Яцюти, і зрештою Ігор Бровко відкрив рахунок, заштовхавши м’яч у ворота. Він же й закріпив перевагу «Франс.уа» трохи згодом. Але й суперники, що відчайдушно билися за кожен м’яч, теж мали свої моменти на контратаках, і наприкінці першого тайму Дмитро Юречко скоротив відставання, вдало завершивши випад з пасу Дмитра Сисоєва. За незмінного малюнку гри FC Vtoris Left Coast на початку другого тайму втратив прекрасну нагоду зрівняти рахунок: Роман Тимчик не переграв воротаря сам на сам, а Юречко не поцілив у порожні ворота, однак дуже швидко це сталося. Майстерно, я-ля Месі, Сисоєв перекинув м’яч через голкіпера. У середині 20-хвилинки Дмитро Панайотов вивів «переробників» вперед, добивши після парируваного гарматного пострілу Тимчика зі штрафного. Ледь не збільшив перевагу Олександр Муртазалієв – пробив у поперечину. Суперник поновив паритет, відзначився Денис Васильченко, увігнавши м’яч у сітку в дотик після скидки. «Франс.уа» жадав перемоги, уже й ризикувала команда з підключеннями воротаря. А все звела нанівець помилка в захисті, за яку покарав Юречко, що на останній хвилині поборовся біля чужих воріт і пробив влучно у ближній кут. Сенсаційно-героїчна перемога FC Vtoris Left Coast.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Дмитро Юречко (FC Vtoris Left Coast)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Дмитро Ларченко (FC ProfiTent)
У свій день народження зробив собі найкращий подарунок – залишив ворота на замку. Привітали й партнери – перемогою над «Фурією» з рахунком 4:0. І ми вітаємо!

«ТОТАЛ БІЛЬШЕ» ТУРУ. «Приход» 3:12 СК «Денгофф»
Перший тайм – 3:4. Надалі забивали лише «синьо-біло-чорні», в більшості випадків розігруючи до вірного.
«НА КЛАСІ» ТУРУ. «Трансбуд-РК» 6:2 ФК «Сула»
«Будівельники «грали від захисту, при цьому помітно переважали суперника за кількістю моментів. Ну і за голами, звісно.

Автор: Віктор Петрушов