1 Данилюк 1 3 3
1 Трускало 1 3 3
2 Бобин 1 2 2

2021-02-24 17:35:13

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Східна конференція. Друга ліга. 5 тур

МАТЧ ТУРУ. FC No Forces 3:3 ST-Group
FC No Forces мав захистити своє друге місце, але суперник дав гідний бій, не поступився, ще й у підсумку закрутив інтригу в боротьбі за розподіл місць на п’єдесталі пошани. Саме ST-Group відкрив рахунок у дебюті матчу, розігравши на підступах простеньку комбінацію, яку завершив Олег Герман влучним ударом з-за меж карного майданчика. І було помітно, що в команди пішла гра, з’явилася впевненість, хоч і доводилося діяти від захисту. Адже суперник, хоч і почав гру без замін, не думав здаватися. «Сині» більше володіли м’ячем, піддавали бомбардуванню ворота суперника, здебільшого здалеку. Зрівняти рахунок вдалося внаслідок триходівки, розпочатої пасом із глибини, а завершив її Ярослав Комісарчук. Перший тайм – 1:1. На початку другого Анатолій Зайцев накрутив захисників і за допомоги Германа відправив м’яч до сітки, «жовто-сині» знову повели в рахунку. FC No Forces доволі швидко відповіли влучним ударом Олександра Онищенка, а гра за рахунку 2:2 стала значно яскравішою. На 33-й хвилині FC No Forces вперше в матчі вийшли вперед. Це Олександр Гаврилов, хитнувши захисника, вистрілив у ближню дев’ятку. «Жовто-сині» довго з’ясовували, чи правомірним був гол, а поновивши гру з центру поля, негайно поновили паритет – відзначився Олександр Буренко, не без помилки воротаря, що пустив у ближній кут. З’ясувати, хто сильніший, суперникам не вдалося, матч завершився бойовою нічиєю 3:3.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олександр Кривенко (ФК «Аквестел»)
Зробив найбільший внесок у перемогу, взявши участь у п’яти голах (3 +2), але на відзнаку заслужив кожен гравець у помаранчево-чорній формі. І воротар Сергій Кірій, аякже!
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Володимир Савчук (Beta AutoTrade)
Надійно відіграв, ще й гол забив, а його команда перемогла «Республіку» 4:1.
ТАНДЕМ ТУРУ. Дмитро Коркішко і Дмитро Чуйко (FC Pegas)
В обох по шість балів за системою «гол  + пас». У Коркішка – гол і п’ять результативних передач, у Чуйка – чотири голи і два асисти.

КОМАНДА ТУРУ. ФК «Аквестел»
У грі з AFC Staff + «помаранчево-чорні» провели, певно, свій найкращий матч у сезоні і повністю переграли суперника. Краще грали в захисті, швидше вибігали в атаки, влучніше били. Нагородою стала перемога з рахунком 8:2.
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. Beta AutoTrade
FC Respublika мало чим поступалася, навіть переважала за грою. Але «автомобілісти» рахунок відкрили, Савчук перевагу закріпив, а коли суперник, що прагнув відігратися, почав помилятися, покарали його за це.
«ТОТАЛ БІЛЬШЕ» ТУРУ. ФК «Бортничі» 1:10 FC Pegas
Перший у сезоні матч з двозначним рахунком. Більшість голів забито в заключній чверті матчу, коли «бжолярі» аж занадто захопилися атаками, геть забувши про захист, а також з ким мають справу.

Автор: Віктор Петрушов