Календар матчів міста

(093)273-57-67
Soccer Вияр Parimatch3 Seco
Чиста Вода Футбол Віді-Трейд Parimatch
Укркубок Parimatch Фурніком

Medium Tactics 7:4 Goal center AFC Ambulance 4:2 «Колос» (Білогородка) ФК «Євразія» 5:2 «Імперія Холдинг» @maxi_football_ 2:1 «Укрелітцентр» (Бровари) МФК «Филлер» 3:3 ФК «Нова» AFC Staff+ 0:2 Beta AutoTrade FC Olymp 4:2 AFC Evraztrade «Приход» 2:3 FC Vtoris Left Coast «Сталь ТМК» 2:6 «Нікос» Furia 0:5 «Трансбуд РК» TS Tech 5:0 «Токіо» FC Ajax 1:11 «Пироговая Николай» Semalt 7:7 AFC White City Титан 1:6 Gracers AFC Start 2:2 FC Getman Kyiv «Київ НКС» 4:6 LABA Lontano 3:1 «Укроргсинтез» «Ф-Енерджи» 4:5 AFC San Grano Abilardo 1:12 МСК Україна ФК «ВіЯр+» 2:6 Tenders Penotrade SlumDogs 3:1 FC EXMO FDG 4:1 S.K.I.L.L. BEERLAND 3:4 PVS Kyiv Tenders Penotrade 2:4 «Ф-Енерджи» Kyiv United 1:10 «Фокстрот+» MIF 0:0 «Фігаро» Underdog 2:4 «Русановка» FC Liv-Comfort 4:6 «Інтергал-Буд» ФК «Антарес» 1:2 «КБТ» AFC Staff 5:4 Hilti «Київ Біо Клімат» 8:4 FC Fake Agent UA «Фокстрот» 5:0 FC Lawgris FC Pegas 0:1 ФК «Аквестел» ST-Group 4:5 FC Respublika FC Ducks Kyiv 0:4 SA Healthgroup FC No Forces 5:0 ФК «Бортничі» MaxіTech 7:10 «Навесики» Generals 7:5 AFC Sparta ФК «Флекс» 6:3 Indigo project SC Advocates 7:5 «Комфорт Таун» «СКИФ» 1:0 FC Goodfellas ФК «Фурніком» 1:1 FC Donbass WinAmp 7:7 Syndicate DragonTalisman 2:9 МФК «Рух» FC Red Fox 4:3 «Вимпел» DSI Kyiv 2:2 СМ-25 Clearwater 5:2 Ikarus «Ібіс» 1:4 Mustang Taxi BrainHub 1:6 FC Drive Hardbat 8:2 Valkyrie MagicTigerTalisman 0:4 ФК «ВіЯр» KFC Leon 2:1 FC Vtoris+ FC VIT EXPORT 0:2 «Віді-трейд» «Любі друзі» 4:3 BT-Ukraine FC Sofiya-City 3:6 FC Vtoris Young Business Club 2 0:3 Pride Motors


Таблиця

і о
1МФК «Рух» 824
2Mustang Taxi 813
3DragonTalisman812
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Іванюк Іван 7 11 1.571
2 Глущенко Олександр 8 8 1
2 Чеберяк Сергій 8 8 1
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Чеберяк 8 10 1.25
2 Калінкін 7 5 0.71
3 Шихов 6 4 0.67
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
9 тур 06 Березня CК Вища ліга 10:30 СК Чемпіон FC Vtoris Left Coast VS СК «Денгофф»
9 тур 06 Березня CК Вища ліга 11:30 СК Чемпіон «Трансбуд РК» VS Франс.уа
9 тур 06 Березня CК Вища ліга 12:10 СК Чемпіон FC ProfiTent VS «Приход»
9 тур 06 Березня CК Вища ліга 13:00 СК Чемпіон ФК «Дніпро» VS ФК «Сула»
6 тур 06 Березня ЦК Вища ліга 15:30 СК Спартак «Укроргсинтез» VS МСК Україна
6 тур 06 Березня ЦК Вища ліга 16:10 СК Спартак Gracers VS Abilardo
6 тур 06 Березня ЦК Вища ліга 17:00 СК Спартак FC Getman Kyiv VS Титан
6 тур 06 Березня ЦК Вища ліга 17:50 СК Спартак Lontano VS AFC Start
6 тур 06 Березня ЦК Перша ліга 18:40 СК Спартак FC Aviator VS BEERLAND
6 тур 06 Березня ЦК Перша ліга 19:30 СК Спартак FC EXMO VS Dream Team
6 тур 06 Березня ЦК Перша ліга 20:20 СК Спартак PVS Kyiv VS SlumDogs
7 тур 06 Березня ПК Вища ліга 10:30 Горай Арена AFC Evraztrade VS «Сталь ТМК»
7 тур 06 Березня ПК Вища ліга 11:20 Горай Арена «Нікос» VS TS Tech
7 тур 06 Березня ПК Вища ліга 12:10 Горай Арена «Токіо» VS МФК «Филлер»
7 тур 06 Березня ПК Вища ліга 13:00 Горай Арена ФК «Нова» VS FC Olymp
7 тур 06 Березня ПК Перша ліга 14:00 Горай Арена AFC White City VS Medium Tactics
7 тур 06 Березня ПК Перша ліга 14:50 Горай Арена Goal center VS FDG
7 тур 06 Березня ПК Перша ліга 15:40 Горай Арена S.K.I.L.L. VS FC Ajax
7 тур 06 Березня ПК Перша ліга 16:30 Горай Арена «Пироговая Николай» VS Semalt
9 тур 06 Березня Ліга Silver 17:30 Горай Арена AFC San Grano VS Kyiv United
6 тур 06 Березня Суперліга 18:20 Горай Арена СМ-25 VS FC Donbass
9 тур 06 Березня Ліга Silver 19:10 Горай Арена «Машінтех+» VS ФК «ВіЯр+»
9 тур 06 Березня Ліга Silver 20:00 Горай Арена LABA VS МФК «Монолит»
9 тур 06 Березня Ліга Silver 20:50 Горай Арена «Фокстрот+» VS «Київ НКС»
7 тур 07 Березня CК Перша ліга 09:00 СК Чемпіон «КБТ» VS «Кава Про»
7 тур 07 Березня CК Перша ліга 09:50 СК Чемпіон Jolly Roger VS «Київ Біо Клімат»
7 тур 07 Березня CК Перша ліга 10:40 СК Чемпіон FC Fake Agent UA VS Underdog
7 тур 07 Березня CК Перша ліга 11:30 СК Чемпіон «Русановка» VS ФК «Антарес»
5 тур 07 Березня Перспектива. Трава 12:30 СК Політ Pride Motors VS MaxіTech
5 тур 07 Березня Перспектива. Трава 13:20 СК Політ Indigo project VS Young Business Club 2
5 тур 07 Березня Перспектива. Трава 14:10 СК Політ «Навесики» VS ФК «Флекс»
7 тур 07 Березня ЗК Вища ліга 15:10 СК Політ Syndicate VS FC Red Fox
7 тур 07 Березня ЗК Вища ліга 16:00 СК Політ «Вимпел» VS Clearwater
7 тур 07 Березня ЗК Вища ліга 16:50 СК Політ Ikarus VS «СКИФ»
7 тур 07 Березня ЗК Вища ліга 17:40 СК Політ FC Goodfellas VS WinAmp
7 тур 07 Березня ЗК Перша ліга 18:40 СК Політ Valkyrie VS KFC Leon
7 тур 07 Березня ЗК Перша ліга 19:30 СК Політ FC Vtoris+ VS «Любі друзі»
7 тур 07 Березня ЗК Перша ліга 20:20 СК Політ BT-Ukraine VS BrainHub
7 тур 07 Березня ЗК Перша ліга 21:10 СК Політ FC Drive VS Hardbat
9 тур 07 Березня Ліга Gold 08:50 Горай Арена SA Healthgroup VS «Фокстрот»
9 тур 07 Березня Ліга Gold 09:40 Горай Арена «Фігаро» VS FC Ducks Kyiv
9 тур 07 Березня Ліга Gold 10:30 Горай Арена Hilti VS MIF
9 тур 07 Березня Ліга Gold 11:20 Горай Арена «Інтергал-Буд» VS AFC Staff
9 тур 07 Березня Ліга Gold 12:10 Горай Арена FC Lawgris VS FC Liv-Comfort
9 тур 07 Березня Суперліга 13:10 Горай Арена AFC Sparta VS Avis
9 тур 07 Березня Суперліга 14:00 Горай Арена ФК «Поліція Києва» VS DSI Kyiv
9 тур 07 Березня Суперліга 14:50 Горай Арена FC Donbass VS Generals
9 тур 07 Березня Суперліга 15:40 Горай Арена «Комфорт Таун» VS ФК «Фурніком»
9 тур 07 Березня Суперліга 16:30 Горай Арена СМ-25 VS SC Advocates
9 тур 07 Березня Прем"єр ліга 17:30 Горай Арена FC Vtoris VS FC VIT EXPORT
9 тур 07 Березня Прем"єр ліга 18:20 Горай Арена МФК «Рух» VS FC Sofiya-City
9 тур 07 Березня Прем"єр ліга 19:10 Горай Арена ФК «ВіЯр» VS DragonTalisman
9 тур 07 Березня Прем"єр ліга 20:00 Горай Арена Mustang Taxi VS MagicTigerTalisman
9 тур 07 Березня Прем"єр ліга 20:50 Горай Арена «Віді-трейд» VS «Ібіс»
7 тур 13 Березня CК Друга ліга 10:30 СК Чемпіон ФК «Бортничі» VS ST-Group
7 тур 13 Березня CК Друга ліга 11:20 СК Чемпіон FC Respublika VS AFC Staff+
7 тур 13 Березня CК Друга ліга 12:10 СК Чемпіон Beta AutoTrade VS FC Pegas
7 тур 13 Березня CК Друга ліга 13:00 СК Чемпіон ФК «Аквестел» VS FC No Forces
7 тур 13 Березня ЦК Вища ліга 15:30 СК Спартак Abilardo VS FC Getman Kyiv
7 тур 13 Березня ЦК Вища ліга 16:10 СК Спартак Титан VS Lontano
7 тур 13 Березня ЦК Вища ліга 17:00 СК Спартак AFC Start VS «Укроргсинтез»
7 тур 13 Березня ЦК Вища ліга 17:50 СК Спартак МСК Україна VS Gracers
6 тур 13 Березня ЦК Перша ліга 18:50 СК Спартак Dream Team VS PVS Kyiv
7 тур 13 Березня ЦК Перша ліга 19:40 СК Спартак SlumDogs VS FC Aviator
7 тур 13 Березня ЦК Перша ліга 20:30 СК Спартак АФК "Миротворець" VS FC EXMO