Порушники ліги

(093)273-57-67
Футбол Укркубок Parimatch Soccer
Parimatch Чиста Вода Seco Parimatch3
Ёлки Фурніком Вияр Віді-Трейд

FC Vtoris+ 1:2 МФА Golden Lions Тalisman 2:1 Укрелітцентр (Бровари) Vtoris 1:2 Bravo FC Liv-Comfort 1:2 InterSport FC Vtoris+ 8:0 Vtoris Golden Lions Тalisman 6:3 FC Liv-Comfort МФА 1:2 Bravo Укрелітцентр (Бровари) 1:2 InterSport Vtoris 3:2 МФА FC Liv-Comfort 2:2 Укрелітцентр (Бровари) FC Vtoris+ 5:0 Bravo Golden Lions Тalisman 2:3 InterSport InterSport 4:1 FC Liv-Comfort FC Vtoris+ 3:4 МФА Golden Lions Тalisman 4:3 Укрелітцентр (Бровари) Bravo 2:4 Vtoris FC Liv-Comfort 6:1 Укрелітцентр (Бровари) FC Vtoris+ 4:0 Bravo InterSport 2:3 Golden Lions Тalisman Vtoris 1:2 МФА «Ф-Енерджи» 4:4 «Машінтех+» Ikarus 11:3 BT-Ukraine ФК «Нова» 3:3 TS Tech «Токіо» 3:2 «Нікос» S.K.I.L.L. 1:2 Goal center Semalt 3:2 FC Ajax FDG 1:10 AFC White City PVS Kyiv 1:5 Gracers FC Aviator 3:5 FC EXMO AFC Start 3:1 Титан SlumDogs 3:2 Abilardo BEERLAND 5:0 FC New Generals «Київ Біо Клімат» 2:10 «КБТ» ФК «Антарес» 1:5 Underdog AFC Staff+ 2:4 ST-Group FC No Forces 2:1 Beta AutoTrade FC Red Fox 4:2 FC Goodfellas ФК «Бортничі» 0:3 ФК «Аквестел» PVS Kyiv 1:5 FC EXMO Ikarus 10:4 «Вимпел» KFC Leon 9:0 FC Drive «Любі друзі» 6:1 Valkyrie BT-Ukraine 4:7 FC Vtoris+


Таблиця

і о
1МФК «Рух» 39
2Dragons39
3ФК «ВіЯр»34
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Глущенко Олександр 3 6 2
2 Мельник Сергій 3 4 1.333
3 Новак Дмитро 1 3 3
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Калінкін 2 4 2
2 Чеберяк 3 4 1.33
3 Мельник 3 3 1
дивитись

Дискваліфікація

1 Гончаров Максим
дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Гончаров Максим

«Ібіс»

3 Тур

ПОРУШЕННЯ

Гончаров
Максим

«Ібіс»

3 тур3 тур3 тур

Овдієнко
Павло

FC Vtoris

2 тур

Грачов
Максим

FC Vtoris

1 тур3 тур

Савчук
Євген

Die Hard Talisman

1 тур3 тур

Муха
Борислав

«Ібіс»

2 тур

Примачук
Андрій

Die Hard Talisman

3 тур

Притика
Олексій

Die Hard Talisman

2 тур

Барановський
Андрій

«Ібіс»

2 тур

Перевалов
Віктор

«Віді-трейд»

2 тур

Хоботнєв
Кирило

Dragons

3 тур

Лукашук
Олександр

«Ібіс»

2 тур

Скринник
Руслан

Die Hard Talisman

1 тур

Марущак
Олексій

«Віді-трейд»

1 тур

Кульматицький
Володимир

«Віді-трейд»

2 тур

Глущенко
Олександр

Dragons

3 тур

Новосілецький
Святослав

ФК «ВіЯр»

1 тур

Литвиненко
Андрiй

МФК «Рух»

1 тур

Чеберяк
Сергій

МФК «Рух»

3 тур

Каминін
Максим

FC Vtoris

2 тур

Марченко
Альфред

ФК «ВіЯр»

2 тур

Сорокін
Олексій

FC VIT EXPORT

3 тур