Новини турніру

(093)431-94-92
GC BARBERSHOP Pokrov_Bozhyi Nadiya BEERLAND живе пиво



Таблиця

і о
1УРАГАН1130
2АФК Миротворець1130
3SORRY БАБУШКА1021
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




2023-06-21 17:37:45

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Північ. Відбір. Групи «G» і «H»

ОГЛЯД ТУРУ. «Дев’ятка», де закон один для всіх!

У відбірковій групі «G» здивував зі знаком плюс FC Praimed. Хлопці продемонстрували потужний футбол, до останнього билися навіть з «Меридіаном» за першу сходинку, яку, щоправда, втримати не змогли, але рівень усе одно продемонстрували пристойний. У підсумку команда посіла в групі другу сходинку і в основному сезоні гратиме в Лізі Silver. А якщо FC Praimed так збиратиметься і гратиме, то за медалі хлопці точно мають боротися.
Звичайно ж я не можу обійти увагою гол нашого адміністратора Юрія Паламарчука, який примудрився забити прямим ударом з кутового. Юра й так забиває нечасто, а тут ще й така «баночка». 
Групу, як ви вже здогадалися, виграв «Меридіан», що в принципі було прогнозовано, але просто так здобути путівку команді не вдалося, довелося докласти до цього певних зусиль. У Лігу Bronze цей квартет командирував два колективи – «Каву Про», в якої дуже крута нова форма (я просто в захваті, правда), і новачка нашого турніру FC Linkos.
FC Linkos грає тільки співробітниками своєї компанії, хлопці поки що притираються, придивляються до турніру, але побачили ми в їхньому складі кілька добре знайомих нам прізвищ, зокрема Ігоря Аладьїна (легенди AFC San Grano).
З цього сезону ми ввели правило про заборону нецензурної лексики на футбольному полі, і цілий день все працювало більш-менш нормально, доки не приїхала команда головного організатора Максима Мамедова AFC Sparta, і сам він жовту картку отримав за мат. З іншого боку, прошу звернути увагу всіх учасників, ви бачите, що турнір «В дев’ятку» – одне з небагатьох місць, де закон один для всіх.
Ну а матчі вийшли в цьому квартеті дуже нервовими. Gogi як завжди міцно грав у захисті та чіплявся за результат, а зі знаком плюс відзначилися «Любі друзі», які у квартеті з двома учасниками Суперліги (в різний проміжок часу, але менше з тим) змогли взяти максимум і виграли групу «H».
Але це нічого не означає, тому що і «Любі друзі», і AFC Sparta, і Gogi – всі вони гратимуть в Лізі Gold. І тільки Evo з собою не взяли, відправивши його до Лігу Bronze. Навіщо то все було грати взагалі? А, розминка…

Автор: Ігор Колодій
Фото: Дмитро Івашков