Інформація про команду
NadiyaBEERLAND живе пивоPokrov_BozhyiGC BARBERSHOP


СКИФ (Київ)

star star star star star
skills-icon 2
skills-icon 27
skills-icon 2
skills-icon 27
skills-icon 27
skills-icon 27
skills-icon 27
skills-icon 27
Загальна кількість забитих м'ячів 69
Загальна кількість гольових пасів 0
6
Загальна кількість гравець матчу 5
7
5
0
0
Фото команди
manager-photo

менеджер

trainer-photo

тренер

Фото капітана

Прибіга

Микола

ТУР ДАТА ЧАС поле матч
7 тур 20 листопад (нд) 09:30 X-Парк 2 AJAX (Київ) 1 : 15 СКИФ (Київ)
6 тур 5 листопад (сб) 13:30 1 СКИФ (Київ) 3 : 0 Шулявка Юнайтед (Київ)
5 тур 29 жовтень (сб) 12:30 1 СКИФ (Київ) 1 : 4 DRESDNER (Київ)
4 тур 23 жовтень (нд) 12:30 X-Парк 2 СКИФ (Київ) 14 : 2 MEDICTA (Київ)
1 тур 23 жовтень (нд) 11:00 1 PZU K1 (Київ) 1 : 9 СКИФ (Київ)
3 тур 15 жовтень (сб) 11:30 X-Парк 2 ALLIANCE (Київ) 0 : 23 СКИФ (Київ)
2 тур 8 жовтень (сб) 10:30 1 AFC LIFE (Київ) 5 : 5 СКИФ (Київ)
×
Загрузка...
Фото гравця icon Логотип команди

Прибіга

Микола

  • Кількість забитих м'ячів

    21

  • Кількість отриманих номінацій гравець матчу

    2

  • Кількість разів учасник збірна туру

    0

  • 0

  • 6

  • 1

  • 0

  • 0

  • Точність удару

    0%

  • Точність пасів

    0%

  • Вдалі обводки

    0%

  • Відборів за матч

    0.0

Місце в рейтингу ліги

  • skills-icon 3
  • skills-icon 3
  • skills-icon 65
  • skills-icon 65
  • skills-icon 65
  • skills-icon 65
  • skills-icon 65
Фото гравця icon Логотип команди

Кочетов

Сергій

  • Кількість забитих м'ячів

    22

  • Кількість отриманих номінацій гравець матчу

    2

  • Кількість разів учасник збірна туру

    4

  • 0

  • 7

  • 1

  • 0

  • 0

  • Точність удару

    0%

  • Точність пасів

    0%

  • Вдалі обводки

    0%

  • Відборів за матч

    0.0

Місце в рейтингу ліги

  • skills-icon 2
  • skills-icon 2
  • skills-icon 44
  • skills-icon 44
  • skills-icon 44
  • skills-icon 44
  • skills-icon 44
Фото гравця icon Логотип команди

Ганжа

Олексій

  • Кількість забитих м'ячів

    13

  • Кількість отриманих номінацій гравець матчу

    1

  • Кількість разів учасник збірна туру

    2

  • 0

  • 7

  • 1

  • 0

  • 0

  • Точність удару

    0%

  • Точність пасів

    0%

  • Вдалі обводки

    0%

  • Відборів за матч

    0.0

Місце в рейтингу ліги

  • skills-icon 4
  • skills-icon 4
  • skills-icon 37
  • skills-icon 37
  • skills-icon 37
  • skills-icon 37
  • skills-icon 37
Фото гравця icon Логотип команди

Дронов

Юрій

  • Кількість забитих м'ячів

    4

  • Кількість отриманих номінацій гравець матчу

    0

  • Кількість разів учасник збірна туру

    0

  • 0

  • 7

  • 1

  • 0

  • 0

  • Точність удару

    0%

  • Точність пасів

    0%

  • Вдалі обводки

    0%

  • Відборів за матч

    0.0

Місце в рейтингу ліги

  • skills-icon 30
  • skills-icon 30
  • skills-icon 27
  • skills-icon 27
  • skills-icon 27
  • skills-icon 27
  • skills-icon 27
Фото гравця icon Логотип команди

Чиж

Олег

  • Кількість забитих м'ячів

    4

  • Кількість отриманих номінацій гравець матчу

    0

  • Кількість разів учасник збірна туру

    0

  • 0

  • 6

  • 0

  • 0

  • 0

  • Точність удару

    0%

  • Точність пасів

    0%

  • Вдалі обводки

    0%

  • Відборів за матч

    0.0

Місце в рейтингу ліги

  • skills-icon 34
  • skills-icon 34
  • skills-icon 61
  • skills-icon 61
  • skills-icon 61
  • skills-icon 61
  • skills-icon 61
Фото гравця icon Логотип команди

Кожин

Юрій

  • Кількість забитих м'ячів

    3

  • Кількість отриманих номінацій гравець матчу

    0

  • Кількість разів учасник збірна туру

    0

  • 0

  • 6

  • 0

  • 0

  • 0

  • Точність удару

    0%

  • Точність пасів

    0%

  • Вдалі обводки

    0%

  • Відборів за матч

    0.0

Місце в рейтингу ліги

  • skills-icon 39
  • skills-icon 39
  • skills-icon 66
  • skills-icon 66
  • skills-icon 66
  • skills-icon 66
  • skills-icon 66
Фото гравця icon Логотип команди

Тринчук

Юрій

  • Кількість забитих м'ячів

    1

  • Кількість отриманих номінацій гравець матчу

    0

  • Кількість разів учасник збірна туру

    0

  • 0

  • 6

  • 0

  • 0

  • 0

  • Точність удару

    0%

  • Точність пасів

    0%

  • Вдалі обводки

    0%

  • Відборів за матч

    0.0

Місце в рейтингу ліги

  • skills-icon 58
  • skills-icon 58
  • skills-icon 62
  • skills-icon 62
  • skills-icon 62
  • skills-icon 62
  • skills-icon 62
Фото гравця icon Логотип команди

Загороднюк

Ігор

  • Кількість забитих м'ячів

    1

  • Кількість отриманих номінацій гравець матчу

    0

  • Кількість разів учасник збірна туру

    0

  • 0

  • 2

  • 0

  • 0

  • 0

  • Точність удару

    0%

  • Точність пасів

    0%

  • Вдалі обводки

    0%

  • Відборів за матч

    0.0

Місце в рейтингу ліги

  • skills-icon 64
  • skills-icon 64
  • skills-icon 103
  • skills-icon 103
  • skills-icon 103
  • skills-icon 103
  • skills-icon 103
Фото гравця icon Логотип команди

Бузикін

Валерій

  • Кількість забитих м'ячів

    0

  • Кількість отриманих номінацій гравець матчу

    0

  • Кількість разів учасник збірна туру

    0

  • 0

  • 7

  • 0

  • 0

  • 0

  • Точність удару

    0%

  • Точність пасів

    0%

  • Вдалі обводки

    0%

  • Відборів за матч

    0.0

Місце в рейтингу ліги

  • skills-icon 76
  • skills-icon 76
  • skills-icon 30
  • skills-icon 30
  • skills-icon 30
  • skills-icon 30
  • skills-icon 30
Фото гравця icon Логотип команди

Воронкин

Анатолий

  • Кількість забитих м'ячів

    0

  • Кількість отриманих номінацій гравець матчу

    0

  • Кількість разів учасник збірна туру

    0

  • 0

  • 1

  • 1

  • 0

  • 0

  • Точність удару

    0%

  • Точність пасів

    0%

  • Вдалі обводки

    0%

  • Відборів за матч

    0.0

Місце в рейтингу ліги

  • skills-icon 121
  • skills-icon 121
  • skills-icon 112
  • skills-icon 112
  • skills-icon 112
  • skills-icon 112
  • skills-icon 112
Фото гравця icon Логотип команди

Ткаченко

Юрій

  • Кількість забитих м'ячів

    0

  • Кількість отриманих номінацій гравець матчу

    0

  • Кількість разів учасник збірна туру

    0

  • 0

  • 1

  • 0

  • 0

  • 0

  • Точність удару

    0%

  • Точність пасів

    0%

  • Вдалі обводки

    0%

  • Відборів за матч

    0.0

Місце в рейтингу ліги

  • skills-icon 117
  • skills-icon 117
  • skills-icon 113
  • skills-icon 113
  • skills-icon 113
  • skills-icon 113
  • skills-icon 113
Фото гравця icon Логотип команди

Агарков

Андрей

  • Кількість забитих м'ячів

    0

  • Кількість отриманих номінацій гравець матчу

    0

  • Кількість разів учасник збірна туру

    0

  • 0

  • 0

  • 0

  • 0

  • 0

  • Точність удару

    0%

  • Точність пасів

    0%

  • Вдалі обводки

    0%

  • Відборів за матч

    0

Місце в рейтингу ліги

  • skills-icon -
  • skills-icon -
  • skills-icon -
  • skills-icon -
  • skills-icon -
  • skills-icon -
  • skills-icon -
  • ККД гравця

  • ККД голкіпера

  • Бомбардири

  • Асисти

  • Захист

  • Дріблінг

  • Пас

  • Удар

  • Президент команди

  • Тренер

  • Голкіпер

  • Гравець в полі

  • Капітан

  • 1

    Кількість голів за сезон

  • 1

    Кількість гольових пасів за сезон

  • Дублери

  • Гравець «В9КУ» (орендований гравець)

  • 1

    Кількість червоних карток за сезон

  • 1

    Кількість проведених матчів за сезон

  • 1

    Кількість жовтих карток за сезон

  • 1

    Кількість отриманих номінацій «Гравець Матчу»

  • 1

    Кількість потраплянь в збірну туру за сезон