Третій тайм
Climatech VS ФК УФЛ
Хтось, як ФК УФЛ, завершив сезон на мажорній ноті, а хтось, як Climatech, зітхнув з полегшенням… Станіслав Мисник, організатор Climatech: «Слава богу, цей турнір скінчився... Суперник – справді хороший, сильний, молодці хлопці, годі й казати. Бачимо, що чогось нам не вистачає. Зробили висновки, будемо працювати і продовжувати виступи в «дев’ятці». Руслан Дрон, адміністратор і гравець ФК УФЛ: «Непогана гра – суперник пручався, щоправда, до пори до часу. Наше завдання було просто перемогти, адже турнірних завдань не мали – от ми й впоралися з ним… Цей чемпіонат, так би мовити, був для нас «пробним». Тепер зробимо висновки – і вперед, до чемпіонства! Хочемо подякувати всім за організацію, за інформаційний супровід змагань – все було на високому рівні».

обери місто




Огляд матчів
збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




