Третій тайм
AFC Miners VS Playtika
Справжні пристрасті точилися в останньому турі Першої ліги Bronze. Команда Dresdner якимось чином мотивувала AFC Miners на боротьбу проти Playtika, а «геймери», в свою чергу, побажали успіху A.F.C. Svyatosh. Гра видалася непростою, але все ж таки ті, хто захопив лідерство з самого першого туру, змогли втримати першу сходинку і здобули золоті нагороди турніру. Капітан команди Playtika Богдан Олексюк: «Дякую своїй команді. Насправді, прогрес помітний, і тренер це відзначив. Ми добре йшли по турніру, хоча наприкінці трохи здали. Була пауза, і деякі гравці випали, але на фініші знову продемонстрували свої найкращі якості – і виграли чемпіонат. Вітаю свій колектив з цією перемогою. Дякую AFC Miners за те, що вони чинили гарний опір, хоча іноді й перетинали межу. Також хочу побажати успіху A.F.C. Svyatosh в боротьбі проти команди Dresdner, адже я знаю, що «біло-сині» допомагали «шахтарям» налаштовуватися на гру проти нас. Плануємо поглянути на перші п’ять матчів у наступному сезоні, а потім вже будемо визначатися із завданнями на турнір». Гравець AFC Miners Анар Алахвердієв: «Гра була хороша з бійцівським присмаком. Хотіли перемогти і тим самим допомогти нашим друзям з команди Dresdner, але, на жаль, не вийшло. Всі хлопці старалися, нема кому висувати якісь претензії. Трішки не пощастило, тому і маємо такий результат. За підсумками сезону ми посіли не те місце, на яке наш колектив заслуговує, тож на наступний турнір зробимо необхідні висновки і покажемо, на що ми здатні насправді».

обери місто






збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




