Новини турніру

(093)431-94-92
Pokrov_Bozhyi BEERLAND живе пиво Nadiya GC BARBERSHOP



Таблиця

і о
1«Укрелітцентр» 1842
2АФК «Хунта»1839
3Playtech1839
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Барановський Андрій 18 33 1.833
2 Пасічник Олег 14 25 1.786
3 Волошин Ігор 14 21 1.5
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




2022-10-04 11:58:48

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Ліга Gold (Східна конференція). 2 тур

ОГЛЯД ТУРУ. Нічийний день і тріумф «харківських патріотів»

FC ProfiTent увійшов у сезон, набравши перший заліковий бал. Хоча команда могла цілком і на перемогу розраховувати. Загалом команда разом із суперником, «Динамікою Київ», зіграла у відкритий футбол, про що красномовно говорить підсумковий рахунок матчу 4:4.
ФК «Карбон» не зміг нічого протиставити Kharkiv Lions, поступившись 1:7. Після цієї звитяги «харків’яни» одноосібно очолили турнірну таблицю ліги. Помітно, що колектив у хлопців підібрався дружній, гра йде, як то кажуть, і якщо команда продовжить в тому ж руслі, цілком зможе замахнутися на чемпіонство.
До слова, ви можете підписатися на інстаграм клубу, поки їхній гайптрейн ще не розігнався на повну. Тоді зможете казати, що були підписником «харківських патріотів» у ті часи, коли вони ще не були чемпіонами «дев’ятки».
Останні два поєдинки туру завершилися з однаковим рахунком, Alliance з Evo і «КБТ» з «Атлетіко» зіграли внічию 1:1. Перший поєдинок був повністю рівним, гра вийшла цікавою, але головним мінусом для Evo стала травма Артема Гузенка (бажаємо гравцю здоров’я так якомога швидшого повернення на футбольне поле). Можна було подумати, що це Alliance втратив очки, але насправді Evo зіграв на одному рівні з суперником і точно заслужив щонайменше на нічию.
Зустріч «КБТ» і «Атлетіко» поєднує з попереднім матчем не тільки однаковий рахунок, але й те, що обидва голи було забито в першому таймі, а по перерві суперники не відзначалися. «Фіолетово-чорні» продемонстрували, що порох ще мають, набравши свій перший заліковий бал у сезоні, те ж саме стосується й «Атлетіко». Для «атлетів» цей результат також став першим позитивним здобутком.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Ігор Коравчук (Kharkiv Lions)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Микола Домонтович (Evo)

Автор: Ігор Колодій