Новини турніру

(093)431-94-92
GC BARBERSHOP BEERLAND живе пиво Pokrov_Bozhyi Nadiya



Таблиця

і о
1«Укрелітцентр» 1842
2АФК «Хунта»1839
3Playtech1839
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Барановський Андрій 18 33 1.833
2 Пасічник Олег 14 25 1.786
3 Волошин Ігор 14 21 1.5
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




2023-06-02 08:28:18

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Північ. Ліга Gold. 8 тур

ОГЛЯД ТУРУ. Чемпіонська гонка все ще жива!

Цей тур мав стати чемпіонським для AFC Evraztrade, але чемпіонські перегони продовжилися, тому що «трейдери» втратили очки в матчі з UID. Більше того, тільки гол Романа Шевченка на останніх хвилинах врятував AFC Evraztrade від поразки, 3:3. І це в день народження капітана команди Андрія Чумака! Ми, до речі, ще раз його вітаємо, а от команда привітати не змогла. Ну, можливо, відклали цей подарунок на тиждень?
«Київ НКС» переміг у своєму матчі FC Praimed з рахунком 6:2, і тепер відстає від першого місця на три залікових бали. Нагадаємо, що в очній зустрічі «Київ НКС» переграв AFC Evraztrade, тож їм потрібно буде перемагати KANON, і сподіватися, що Visla Kyiv у свою чергу переможе «трейдерів». А «Вислі» це наче до снаги.
Втім, у звітному турі тижні команда продемонструвала гарну якість футболу, хоч і поступилася. Причому двічі. І якщо поразку від UID з рахунком 2:3 ще можна пояснити, хоча мало б усе закінчитися нічиєю, як мені здається, а от на Avis вже просто не вистачило запасу необхідних сил.
Ім’я чемпіона ми в цьому турі не дізналися, а от третє місце вже нікуди не дінеться від «Канону», який зіграв унічию 2:2 з «Дніпром». Пригадую, що перед стартом сезону ми записували KANON у фаворити, але команда не змогла підтвердити цей статус саме через необов’язкові втрати очок, граючи в нічию там, де хлопці мусили перемагати.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Дмитро Андрійченко («Київ НКС»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Андрій Ванжа («Київ НКС»)

Автор: Ігор Колодій