Новини турніру

(093)431-94-92
BEERLAND живе пиво Pokrov_Bozhyi Nadiya GC BARBERSHOP



Таблиця

і о
1«Укрелітцентр» 1842
2АФК «Хунта»1839
3Playtech1839
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Барановський Андрій 18 33 1.833
2 Пасічник Олег 14 25 1.786
3 Волошин Ігор 14 21 1.5
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




2023-10-27 12:23:05

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Північ. Ліга Platinum. 6 тур

ОГЛЯД ТУРУ. «Дніпро» – без п’яти хвилин чемпіон, а «Любі друзі» перемагають на останній секунді
	
ФК «Антип» знову не зміг зібрати на матч проти Gogi багато гравців, але навіть при цьому команда зуміла перемогти свого суперника з рахунком 5:1. У чому ж причина такої поразки «біло-чорних»? Капітан Gogi Марко Цапук після гри нарікав на погане суддівство – мовляв, через купу дрібних моментів, банального недопрацювання арбітрів накопичувалося незадоволення, що просто підкосило командо, звідси й результат. Арбітрів майже після кожного матчу багато хто критикує, в основному не по ділу, але не довіряти Марку в мене підстав немає.
«Бандерлона» розсмакувала успіх і вже здобуває другу перемогу поспіль. На це раз переграла Visla Kyiv 4:1. Хоча для колективу Владислава Безкурського, можна сказати, такі результати притаманні. Я багато випадків пригадую останнім часом, коли «біло-сині» вмикалися саме під завісу турніру. При поганому зборі команда непогано виглядала, вдавалося притримувати високі швидкості, загалом симпатичний футбол продемонструвала «Бандерлона», можливо навіть найкращий в поточному сезоні.
AFC Evraztrade зробив висновки після поразки в попередньому турі, і команда змогла дати класний бій своєму наступному супернику. KANON хоч і переміг, але звитяга вийшла для команди дуже важкою, хлопці не одразу ввійшли у гру, що з ними частенько трапляється, але в підсумку все-таки змогли схилити шальки терезів на свій бік, 6:4.
Головною подією ігрового дня стало протистояння між «Дніпром» і «Спартою», і завершилося воно перемогою лідера ліги в один м’яч – 3:2. Гадаю, вже можна не приховувати, що «Дніпро», який зробив ще один важливий крок до титулу, наш майбутній чемпіон. До мінімуму «спартанці» змогли скоротити різницю тільки вже під завісу протистояння, а так увесь ігровий час «Дніпро» був попереду. Завдячувати цьому результату «біло-червоні» мають в першу чергу своєму голкіперу, тому що Владислав Рудь знову продемонстрував клас, здійснивши аж 14 сейвів.
Останній матч подарував нам яскравий і драматичний фінал. Evo в першому таймі явно переважав «Любих друзів». Номінальні господарі грали першим номером, вийшли вперед, і все складалося для них якнайкраще. На перерву команда пішла, маючи перевагу у два м’ячі, але у другій половині гри «друзяки» змогли поновити паритет, усе завдяки активності Олексія Новікова. Коли ж до завершення матчу залишалося три секунди, Богдан Жуковський і Костянтин Кричевський сконструювали переможний гол. Це просто фантастична перемога «Любих друзів» з рахунком 4:3.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олексій Новіков («Любі друзі»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Владислав Рудь («Дніпро»)

Автор: Ігор Колодій