Новини турніру

(093)431-94-92
Parimatch Ёлки Футбол Чиста Вода
Parimatch3 Seco Подарункові набори Подарункові набори
Укркубок Soccer Parimatch

Syndicate 0:1 «Інтергал-Буд» FC China 1:18 FC City Clean Kiev Avis 3:4 ФК «Нова» СК «Святопетрівське» 7:1 FTR Hilti 5:3 Penotrade ALVA 3:7 Clearwater AFC Ambulance 0:1 «Ощадбанк» FC VITSTROY 6:5 BT-Ukraine AFC Evraztrade 2:6 «Фокстрот» ФК «Карбон» 3:1 Air Wolves МФК «Филлер» 5:3 Team Units Ajax Systems 4:6 Soborna Team FC Drive 4:4 AFC Start «Укроргсинтез» 5:3 Neva Autodealer FC Getman Kyiv 5:7 FC Pegas FC Ducks Kyiv 3:1 Generals Beta AutoTrade 1:6 ФК «Юніор» Team Union 1:8 ЛФК «Максимус» «Любі друзі» 2:4 ФК «Антип» AFC White City 3:1 S.K.I.L.L. AFC Gang 0:5 FC EXMO FC Aviator 1:15 Sensum FC Fake Agent UA 0:4 FC Avanhard SC Advocates 3:3 «Віді-трейд» SA Healthgroup 2:0 Gogi Medium Tactics 3:3 «Бандерлона» ФК «Мёд» 3:4 ФК «Атлетіко» «Комфорт Таун» 1:1 ФК «ВіЯр» Mustang Taxi 1:5 AFC Sparta «Київ НКС» 3:2 «Токіо» «Пироговая Николай» 11:4 «Нікос» ФК «Вимпел» 1:6 FC Titan FC Radun 11:1 FC Fozzy «Київ Біо Клімат» 2:2 «Делай Ветер» «Русанівка» 4:2 ФК «Сейм Путивль» Talisman Evo 3:8 AFC Staff+ АФК «Крайна» 2:2 АФК «Хунта» FC EXMO+ 2:2 «Кава Про» mr.fish 1:4 FC Goodfellas ФК «Аквестел» 2:2 «Поліція» TD Slavsant 3:2 Underdog-Binotel FC Prosto House 6:5 «СТ-Прозоро»
 

Таблиця

і о
1Перун (Київ)925
2FC Atletico (Київ)921
3V9KY Київ918
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Гулордава 6 22 3.67
2 Орел 7 11 1.57
3 Давыденко 8 11 1.38
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2021-12-03 09:52:02

ПРЕВ’Ю. Parimatch Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Східна конференція. Відбір

У неділю, 5 грудня, почнеться відбір у Східній конференції, що поділить всі команди на чотири ліги. Команд багато, а часу мало. І взагалі доведеться багатьом грати на «Берковщині» в незвично пізню пору. Тож відбірковий етап пройде для всіх в один день, за який кожен колектив проведе по три 20-хвилинні матчі у своїх квартетах. Більше того, нині відбудеться лише половина відбору, а саме пройде у групах B, C, F, G.

Група В: «Матадор Русановка», «Штурм» Talisman, ФК «Аквестел», ФК «АЛТА»
Звісно, що явним фаворитом на перемогу тут був би добре відомий нам ФК «Аквестел», віце-чемпіон Північної Ліги Gold, бо ж з іншими командами ми не знайомі. А вони можуть виявитися дуже сильними. Ознайомлення зі складами учасників здивувало. Виявилося, що від «Аквестелу» відкололася група виконавців, що створила свою команду, і це ФК «АЛТА». І от треба ж було такому статися, що волею жеребу, через важку руку Ігоря Колодія їм доведеться змагатися у відборі! Ще два дебютанти «дев’ятки» – це «Матадор Русановка», в якому бачимо кілька знайомих харизматичних особистостей, а також «Штурм» Talisman. Про останній можна сказати лише те, що під патронатом «Талісману» ніколи не з’являлися слабенькі команди.

Група С: Evo, FC Goodfellas, FC Vamos, TD Slavsant
Тут, на перший погляд, маємо двох новачків змагань «В9ку», а на другий – такий лише один, це FC Vamos. Бо TD Slavsant – це добре нам знайома команда, що провела кілька сезонів під прапором Vartis. Були в неї відносно вдалі сезони, але потім щось пішло не так, і колектив розпався. Повертається Антон Казістов, який сам особисто з турніру не йшов, разом зі своїми хлопцями в якості команди після більше як річної перерви. Evo в попередньому сезоні виступав у Східній Суперлізі, без нагород залишився. Це на два щаблі вище за рангом, ніж Ліга Silver Сходу, де беззаперечним тріумфатором став FC Goodfellas, але при цьому тріо лідерів з тої Сілвер ліги цілком могли би змагатися за нагороди в Суперлізі. Ми ще раз вітаємо «славних хлопців», що вразили своєю грою, повністю заслужили свого історичного прориву. І вважаємо їх фаворитами в цій групі.

Група F: FC Fozzy, «СТ-Прозоро», «Центробуд», АФК «Крайна»
У даному квартеті маємо щонайменше два могутні колективи – це «СТ-Прозоро», чемпіон Ліги Gold, і FC Fozzy, що виявився справжнім відкриттям у своєму дебютному сезоні, ставши віце-чемпіоном у Лізі Silver. Здається, що саме вони й посперечаються за те, хто з них вийде переможцем у квартеті, а хто піде далі з другого місця. «Центробуд» і АФК «Крайна» – дебютанти турніру «В9ку». У складах обох колективів є чимало наших знайомих. Якщо оцінювати їхній потенціал, то здається, що «Центробуд» постане більш боєздатною одиницею, але чи вистачить цього, щоби вже з ходу заявити про себе? Бажаємо успіху йому, так само як АФК «Крайна», від якої чекаємо на приємні сюрпризи.

Група G: Ikarus, mr.fish, «КБТ», ФК «Сейм Путивль» - Talisman
За іменами – один з найсильніших квартетів усього відбору. Уже вкотре відродився Ikarus, підрихтований за час простою в гаражі. Дмитро Чуйко та його банда знову почне з самого низу, і звісно що вони будуть на провідних ролях і у відборі, і в основній частині сезону. mr.fish – бронзовий призер Ліги Silver, але з тим же успіхом він міг би виступити в Суперлізі Сходу, де «КБТ» став віце-чемпіоном, трохи не дотягнувши до золота. Ну а якщо бачимо Talisman в назві команди – це говорить саме за себе. Познайомимося ще з одним колективом з його обойми – ФК «Сейм Путивль».

Що ж, у добру путь! Уже зараз буде цікаво, а далі – ще цікавіше!

Автор: Віктор Петрушов