Третій тайм
FC Noosphere VS Роджерс
Недалечко знаходилися колективи в турнірному плані, та ось в ігровому значну перевагу мали номінальні господарі. Нестабільно «білі» провели цей сезон. Досить потужно розпочинали, завдавали клопотів лідерам, але очок здобували дуже мало або взагалі залишалися без них. Потім були невдалі серії, і лише кінцівку турніру хлопці провели на рівні завдяки тому, що до складу повернулися майже всі основні гравці. Щодо «Роджерс», то вони теж на старті чемпіонату хоч і не багатіли на залікові пункти у кожному турі, то принаймні видавали хороші ігри навіть проти лідерів. У другому колі їхній вогник згас. Не було захмарної налаштованості та войовничого настрою в кожній грі. Здобували очки лише в іграх із собі подібними командами, часом отримуючи купу голів від лідерів. Та це хороший ігровий досвід для обох, який стане у пригоді в наступних турнірах.

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




