2018-09-19 08:09:12
Драматичний тріумф «Майфону»
За підсумками неймовірного за напругою чемпіонату Черкас три команди, що претендували на чемпіонство, набрали однакову кількість очок, але ж чемпіон може бути тільки один. Ним став «Майфон», який має перевагу над «Аркою» та FC Chicago в «турнірі трьох». Загалом цей колектив лідирував на фініші першості і мусив оформити титул сам, але перегорів, програвши вирішальний для себе матч, в якому достатньо було набрати навіть одне очко. Довелося зачекати… В останньому турі «Майфон» участі не брав. Обидва конкуренти свої матчі виграли, і саме це зіграло йому на руку. Вірніше – те, що «Чикаго» переміг, адже якби це зробила лише «Арка», яка, до речі, двічі представляла Черкаси на Кубку України «В9ку», то саме вона здобула би головний трофей. – Вітаємо з чемпіонством! Добре те, що добре закінчується, чи не так? – Дякую! – відповів організатор «Майфону» Сергій Майчук. – Так, справді добре, що все так скінчилося. Для нас, звісно. Але ми навіть не те що вірили – знали, що так і мало статися. – Що про команду розкажете? Давно існує? Трофеї має? – Навесні 2016 я організував команду з людей, що грали разом деякий час заради власного задоволення. У нас п’ятеро працює у «Майфоні» – це мережа магазинів мобільного зв’язку. З 2017-го виступаємо в різних турнірах. Почали з чемпіонату міста – відразу друге місце посіли. Потім у Кубку до фіналу дійшли. І пішло-поїхало – турнір за турніром. От і в турнірі «В9ку» себе спробували… Це також хороший досвід. – Надалі плануємо йти «на підвищення», на чемпіонат області заявлятися. Це вже турнір вище за рангом, напівпрофесійний. Але я створив ще й молодіжну команду нашого клубу, от її, скоріше за все, заявимо в турнір «В9ку». Тут можна багато чого навчитися. – Як «легіонери», які всі свої матчі програли? – Знаєте, я їм навіть трохи заздрю – якби ж я у своїй юності мав таку можливість! Гадаю, їм такий досвід неодмінно стане в пригоді. Вони не здавалися, билися – бажання багато, гри нема. Але ж тренерська робота може значно покращити стан речей. – Як загалом оцінюєте виступ у «В9ку»? Як вам турнір загалом? – Турнір, як турнір. З плюсами та мінусами. Поле не дуже якісне було, ну то таке… Учасники – сильні, інтрига, як бачите, до останнього матчу заключного туру зберігалася. Багато цікавих, напружених матчів відбулося. Певно, деякі були здивовані, що ми переможцями стали… – На що сподіваєтесь в Києві? – Отримати досвід. І задоволення. На інших подивитися, себе показати. Хлопці вже з нетерпінням чекають на цю подію – я ж не можу їм у такому відмовити… Автор: Віктор Петрушов

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




