2017-08-16 11:03:45
Найпершим «шлях до Києва» проклав черкаський «Титан»
Цієї неділі в Черкасах відбувся ключовий матч чемпіонату «В9ку», в якому «Титан» розійшовся бойовим «миром» з чинним на той момент чемпіоном міста «Аркою» – 2:2. Юрій Стрижак, організатор «Титану», визнав тоді: «У нас взагалі була одна чи дві заміни. Хлопці були втомлені після виступу на великому полі. Та ще й жара… Все це вплинуло на результат. Ми вели з рахунком 2:0, і я думав, що перемога вже з рук не вислизне. Однак чи то втома далася взнаки, чи зарано розслабилися… Мабуть, не чекали, що суперник зможе мобілізуватися і наздогнати нас. Але «Арка» проявила характер, зрівняла рахунок. Дякуємо суперникові за хорошу гру. До чемпіонства вже рукою подати… Не випустимо золото зі своїх рук». А насправді сталося так, що ця гра вже зробила команду Юлії Юдіної чемпіоном Черкас і, відповідно, майбутнім учасником розіграшу Кубка України! Через пертурбації, що сталися в турнірі, внаслідок яких згасла «Іскра», зруйнувався «Олімп» (ці команди знялися зі змагань), до фінішу лишилося небагато, і вже ніхто не наздожене «Титан», якому належить провести лише одну гру, вже в якості володаря титулу – з «Юнайтед». Варто відзначити, що найпершим, хто привітав «Титан» з чемпіонством, став Олександр Герасименко, організатор «Арки»: «Настрій на матч у нас був бойовий. Наші хлопці весь матч давили, намагались через високий пресинг перехопити м'яч і розпочати свою атаку, але досвіду ще бракує… На другий тайм виходили з настроєм, що втрачати вже нічого. Змогли врятувати хоча би нічию. Вітаю «Титан» з чемпіонством! Вони були об'єктивно сильніші…» Вітаємо і ми команду Юлії Юдіної з перемогою в чемпіонаті і чекаємо на фінальному турнірі – розіграші Кубка України «В9ку» в Києві!

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




