(093)431-94-92
Parimatch Футбол Soccer Parimatch
GC BARBERSHOP Alnat Seco Parimatch3
Укркубок

ОГЛЯД ТУРУ. Фінал сезону! FC ProfiTent, вважаємо, заслужив своєю грою на медалі, але аж надто високою була конкуренція. Хлопці грали першими в турі, завданням-мінімум для них було обіграти «КБТ», з чим

Читати

ОГЛЯД ТУРУ. Відчай FC Radun і заслужене срібло для FC Voskresenka! Почнемо огляд туру з середини. АФК «Крайна» приїхала, щоби дограти одну хвилину матчу проти «Сталь ТМК». Респект хлопцям величезний! Я

Читати

ОГЛЯД ТУРУ. «Комфорт Таун» явив диво, але срібло все одно рушає до Клавдієво! FC Dark Horse здивував у першому таймі матчу проти Hilti, зумівши виграти в першій частині зустрічі з рахунком

Читати

ОГЛЯД ТУРУ. Два з п’яти, або день «Луганщини» Із запланованих п’яти матчів відбулося два. В обох брала участь «Луганщина». Спершу команді вдалося зломити знекровленого «Санрайзу», що грав без замін, для чого

Читати

ОГЛЯД ТУРУ. Останній «осінній» акорд Заключний тур подарував нам усього лише один матч. DragonTalismanAlnat уже давно чемпіон, тож команда може спокійно почивати на лаврах. У минулих підсумках я трохи неправильно висловився,

Читати

ОГЛЯД ТУРУ. І знову рокіровка на вершині ФК «Козаки» зробили заявку на перемогу в поєдинку з FC Sunrise, вигравши перший тайм з рахунком 2:0, однак суперник, що демонстрував змістовну гру та

Читати

ОГЛЯД ТУРУ. «Київ НКС» – чемпіон! «Нікос» вигризає срібло у «Кварцита»! «Київ НКС» не зміг завершити сезон перемогою, хлопці зіграли в нічию з FC RONA 2:2. Однак все одно стали чемпіонами