Parimatch Alnat Parimatch Parimatch3

1Test_100
2Test_200

2022-06-21 15:23:50

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Parimatch Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Північна конференція. Відбір. Група C

ОГЛЯД ТУРУ. «Токіо»-самозванець і досвідчений Gogi

У відбірковій групі «С» головними фаворитами перед стартом змагань ми називали «Київ НКС» і Gogi. Підтвердити цей статус вдалося тільки одній команді, яка й вийшла в Суперлігу. Gogi – єдиний серед усіх учасників цього квартету колектив, який має досвід виступів навіть у Прем’єр-лізі. Спочатку хлопці пригадували, як це – грати в футбол. Календар, щоправда, сприяв поступовій розкачці, в першому матчі був обіграний FC Aviator з рахунком 4:0. Потім була важка гра з «Київ НКС», тут наші прогнози справдилися. Хоч і тут Gogi мав усі шанси перемагати, перевагу команда втратила на останній хвилині, коли Андрій Таймаров вирвав нічию 2:2 для «столичних». А от уже в останньому своєму матчі Gogi перевагу не втратив, висновки було зроблено. Тут уже «біло-чорні» нагадували самих себе, здобувши перемогу. Вони чітко почали грати в обороні, перекривати зони для гравців «Токіо» та довели зустріч до власної рахунку 4:1, що гарантувало Gogi право виступати цього сезону в Суперлізі.
Що ж до «Токіо», то це був ніякий не «Токіо». На матчі приїхав FC Vtoris, навіть у своїй салатовій формі, з Каминіним, Грачовим, Шестерньовим... Однак такий досвідчений склад не дозволив «переробникам», що прикидалися «самураями», посісти перше місце. Однак разом з тим друге вони вже не відпустили, також обігравши FC Aviator, і в очному протистоянні взявши гору над «Київ НКС» з рахунком 1:0.
«Столичні» ж в останній грі відвели душу в матчі проти «авіаторів». Останні до цього матчу навіть забити не могли, але нарешті їм це вдалося, результативного пострілу завдав Сергій Чесноков. Однак це від розгромної поразки їх не врятувало. «Київ НКС» переміг з рахунком 6:1. Менше з тим шанс на реванш «Авіатор» матиме, тому що гратиме з цим суперником в Лізі Silver.