Новини турніру

(093)431-94-92
Укркубок Alnat Parimatch Футбол
Seco Parimatch3 Soccer Parimatch

  

Таблиця

і о
1Test_100
2Test_200
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2022-06-21 16:00:41

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Parimatch Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Північна конференція. Відбір. Група D

ОГЛЯД ТУРУ. Alertes – новий фаворит Суперліги!

Ще коли Alertes почав розминатися, я звернув увагу, що хлопці підходять до справи ретельно, і з цим суперником нікому легко не буде. Зрештою так і сталося, навіть більше, новачок нашого турніру виграв усі три матчі та при цьому не пропустив жодного гола. Ще б пак, адже на лінії у воротах стояв досвідчений Олександр Савченко, якого «голими руками» не візьмеш. Дуже цікаво буде на них подивитися в Суперлізі. Я навіть візьму на себе таку сміливість і видам авансом цьому колективу статус одного з претендентів на чемпіонство.
Найбільш важкими для хлопців вийшли матчі проти «ДФС» і ФК «Троя», що логічно. Колишній «Центральний офіс» багато нервував, що аж ніяк не допомагало команді, а скоріше навпаки, тож як підсумок поразка з рахунком 0:2. Єдину перемогу «ДФС» здобув над FC EXMO, але останній виявився неготовим до такого рівня, тож програв усі три своїх поєдинки. Втім, обидва ці колективи разом гратимуть в Лізі Silver, тож шанс на реванш буде.
Ну а до Ліги Gold крокує ФК «Троя». Хлопці обіграли в очному протистоянні все той же «ДФС» з рахунком 3:1. «Троянці» наче нікуди і не уходили з нашого турніру, наче й не було ніякої перерви. Такий саме стиль з шашками наголо, так само приємно спостерігати за тим футболом, що команда демонструє нейтральним уболівальникам. Капітан «Трої» Євгеній Ільченко зазначив, що їм, як зрештою і всім зараз, важкувато демонструвати свої найкращі якості, тож колектив не ставить перед собою якихось глобальних завдань в основній сітці турніру та гратиме у власне задоволення, але від медалей ніхто не відмовиться. Класичний набір цілей на сезон!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Володимир Кучеренко (Alertes)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олександр Савченко (Alertes)

Автор: Ігор Колодій