Parimatch3 Alnat Укркубок Parimatch

1Test_100
2Test_200

2022-06-21 18:30:32

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Parimatch Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Північна конференція. Відбір. Група E

ОГЛЯД ТУРУ. KANON прокидається першим і залишається першим!

У першому ж матчі між собою зійшлися головні фаворити на перше місце – це KANON і FC VIT EXPORT. Командна гра в перших була поставлена краще, за рахунок чого вони й перемогли з рахунком 2:0, а може прокинулися раніше за свого суперника. Враховуючи, що матчі у відборі всього лише по 20 хвилин, тож часу на розкачку тут було небагато.
Далі екс-представник Прем’єр-ліги зіткнувся з непоступливим Penotrade, який проти будь-якого суперника бере бажанням та волею, але ж і виконавців вистачає, які можуть вирішити епізод у складі цього колективу. Хоча от Олександр Соломатін не був схожий сам на себе. Ну як такий бомбардир не реалізував жодного свого моменту? Протягом зустрічі «трейдери» двічі вели в рахунку, але втримати перевагу так і не змогли, тож зустріч завершилася внічию 2:2.
«Канону» залишалася справа техніки переграти вже на той момент аутсайдера групи «Золоті ворота», з чим Мельник і компанія успішно впоралися, здобувши перемогу з рахунком 4:0, а разом з нею і путівку до Суперліги.
FC VIT EXPORT після поразки в першій грі з думками зібрався і свого вже не відпустив, здобувши дві перемоги поспіль – над Penotrade і тими ж «Золотими воротами». FC VIT EXPORT відповідно виступатиме в Лізі Gold.
Ну а новачок нашого турніру, як ми їх прозвали «золоті», запам’ятався збором і безумовно чарівною групою підтримки. Загалом у футбол хлопці грати вміють, тож у Лізі Silver зможуть скласти конкуренцію і навіть взяти реванш у Penotrade. Хлопці за дві хвилини до фінального свистка поступалися 0:3 і завдяки точним ударам Євгена Обоянського та Володимира Джамелова змогли скоротити відставання до мінімуму, але на більше часу не вистачило. Ну що ж, буде шанс виправитися!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Денис Мусаєв (FC VIT EXPORT)
Набирайте в YouTube «MUSAEV – Все буде добре» і насолоджуєтеся новою піснею найкращого гравця відбіркового етапу групи «Е».