Parimatch Футбол Укркубок Seco

1Test_100
2Test_200

2022-08-01 20:18:24

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Parimatch Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Суперліга (Східна). 7 тур

ОГЛЯД ТУРУ. «Френди» до церкви сходили?

Сьомий тур складався всього лише з двох матчів, але вистачило б і одного – найпершого. «Дарницьке УП» і Friends видали просто божевільну гру за драматургією. Забігаючи наперед, скажу, що «друзям» нарешті пані Фортуна повернула частину боргу, що завинила протягом усього сезону, тому що якби вони і тут знову поступилися, я би сам почав вірити в якісь містичні сили.
«Дарницьке УП» постійно перебував у ролі наздоганяючого, але під завісу зустрічі хлопцям нарешті вдалося відновити паритет, однак на останній хвилині вони пропустили та поступилися з рахунком 6:7. Гра вийшла по-справжньому чоловічою, ногу ніхто не прибивав, іноді грали суперники вже надто жорстко, що звичайно ж призводило до великої кількості фолів. Саме з пенальті на передостанній хвилині Олександр Степанов і зрівняв рахунок, та й загалом гравець особисто зробив усе можливе і неможливе заради успіху своєї команди, чотири рази вразивши ворота суперника, але останнє слово у грі залишилося за Friends. Переможний гол на рахунку Тараса Каплана. Цікавим є те, що в попередньому матчі між цими командами успіх святкував «Дарницьке УП», і тоді команда так само вирвала перемогу на останній хвилині – тільки з рахунком 6:5, тож можна сказати, що «друзі» здобули повноцінний реванш в усіх сенсах.
Що ж до другого матчу ігрового дня, то тут особливої боротьби не вийшло і ніякої інтриги ми не побачили. FC Voskresenka більш-менш спокійно розібрався з «Делай Ветер» – 6:1. «Вітромейкери» (отаке прізвисько я їм вигадав, ха! чи може, краще буде «повітрямейкери»?) навіть першими відкрили рахунок, але зачепитися за результат їм у підсумку так і не вдалося.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олександр Степанов («Дарницьке УП»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Андрій Успенський (FC Voskresenka)