2Test_200

2022-08-09 20:58:38

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Parimatch Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Прем’єр-ліга. 8 тур

ОГЛЯД ТУРУ. Прихований матч-бол DragonTalismanAlnat

Star знову не зміг обійтися без проблем. Команда вже традиційно створила собі труднощі, а потім героїчно їх вирішувала, хоч і суперника варто похвалити, тому що AFC Sparta провела класний матч, і була дуже близькою до того, щоби принаймні зіграти внічию. Не будемо забувати, що попередня зустріч між цими командами принципово-бойовою мировою завершилася, 6:6 тоді було.
Цього разу рахунок було відкрито на 13-й хвилині, коли Владислав Третяк реалізував вихід сам на сам з голкіпером. «Біло-червоні» намагалися уважно діяти в захисті, грати за рахунком, але втримати переможний результат хлопцям не вдалося. Паритет відновив у другому таймі Сергій Степаненко, а вирішальний м’яч було забито вже на останніх секундах. Рятувальником «зіркових» став Сергій Чепорнюк, який приніс перемогу своїй команді з рахунком 2:1. До Володимира Кисляка претензій там не може бути, та й узагалі воротар «спартанців» провів блискучий матч, врятувавши свою команду безліч разів.
У першому колі Mustang Taxi та «Віді-трейд» провели напружений та рівний матч, так само сталося і у другому, і гра завершилася нічиєю 1:1. На гол Максима Оленковського своїм результативним пострілом відповів Ілля Ільченко. «Мустанги» намагалися зберегти мінімальну перевагу, спробувати на контратаках розвинути успіх, але не вдалося. У принципі нічия є справедливим підсумком цього протистояння.
Ну й останнім матчем восьмого туру була битва за золото між DragonTalismanAlnat й «Ібісом». Гра майже одразу пішла не за планом «Ібіса», тому що команда пропустила двічі протягом однієї хвилини. Спочатку відзначився Антон Антоненко, а слідом за ним свій автограф у воротах суперника залишив Андрій Науменко. «Рибалки», які звикли здебільшого грати від оборони, змушені були розкриватися, а «дракони» натомість отримали багато вільного простору на половині поля опонента.
Маючи у своєму складі висококласних виконавців, «дракони» цим шансом скористалися сповна. У другому таймі Антон Антоненко оформив дубль, класно пробивши зі штрафного, а крапку в матчі поставив Андрій Науменко, встановивши остаточний рахунок матчу 4:0. Ну передчасно ми нікого вітати не збираємося, але DragonTalismanAlnat впритул наблизився до чемпіонства після цієї перемоги над «Ібісом».
У великому тенісі, коли за рахунку 4:4 ти береш подачу суперника, це називається прихований матч-бол, тобі залишається тільки взяти свою подачу, що ти повинен робити апріорі, так от «Дракони» зараз знаходяться саме в такому положенні – у них прихований матч-бол, і залишилося просто взяти свою подачу. Візьмуть?

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Володимир Кисляк (AFC Sparta)
ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Антон Антоненко (DragonTalismanAlnat)