2Test_200

2022-08-08 20:49:18

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Parimatch Чемпіонат Києва «В9ку» 8х8. Прем’єр-ліга. 3 тур

ОГЛЯД ТУРУ. Чемпіон переконливо довів свою силу

У поєдинку між FC Sunrise і Brugge можна було наперед вважати фаворитом гостей, і вони зрештою вийшли переможцями, але все пройшло далеко не гладко, тому що суперник чинив дійсно гідний опір, ба більше, на наш погляд, він не заслуговував на поразку, бо принаймні на нічию напрацював. Та все ж, пропустивши тричі ще в першому таймі, «Санрайз» героїчно-титанічно намагався виправити становище. Не вийшло – 2:3.
«Рубікон» швидко забив у ворота «Роніна», той відповів тим же, і все «зависло». І лише коли минуло пів години гри, «Рубікон» почав втілювати свою ігрову перевагу в забиті м’ячі, а в підсумку вийшло 4:1.
Оскільки «Острота» де-факто не мала жодної перемоги в чемпіонаті, хоча де-юре три очки в неї були, ми чомусь більше схилялися до того, що перемогу ймовірніше святкуватиме FC Ducks Kyiv. І саме «качки» відкрили рахунок, уникнули голу у відповідь з пенальті (стійка врятувала), а згодом і подвоїли перевагу. Суперникові пощастило скоротити відставання ще до перерви. У другому таймі «Острота» рахунок зрівняла, а далі, вже перебуваючи на піднесенні, почала переважати суперника. Впадало в очі, що ніби саме їй ті три очки потрібніші. І таки дотиснула! Уже на останній хвилині матчу герой поєдинку Олександр Бобровицький вирвав перемогу для своєї команди. Оце так характер, оце так камбек «Остроти»!
У центральному матчі туру ФК «Вікторія» протистояла чинному чемпіонові FC OPTI, і ці клуби оспорювали одноосібне лідерство, адже до того очок не втрачали. FC OPTI, що притаманно команді, подій не форсував. Дав суперникові випустити пару, надійно обороняючись, після чого завдав разючого удару наприкінці першого тайму. А от у другому сповна скористався тим, що суперники змушені були йти вперед, і лише нарощував перевагу, довівши її зрештою до переконливих 5:0.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Владислав Ткаченко (FC OPTI)
Творець важливої та класної перемоги, автор хет-трику та результативної передачі.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Дмитро Павлушенко (Brugge)
Зробив величезний внесок у непросту звитягу своєї команди, ворота якої неодноразово рятував.

Автор: Віктор Петрушов