Новини турніру

(093)273-57-67
Parimatch Parimatch Seco Укркубок
Футбол Parimatch3 Soccer

 

Таблиця

і о
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2021-03-22 19:21:25

КУБОК КИЄВА «В9КУ» PARIMATCH. Огляд

Всеукраїнський турнір «В9ку» Parimatch полюбляє проводити у столиці окрім регулярного чемпіонату Києва ще й кубкові баталії, але цього разу ми перевершили самих себе. Уперше за багаторічну історію турніру кубкові змагання проводилися одразу на трьох полях, а нагород і кубків було роздано більше 30-ти!

Разом з тим глобально все це дійство не просто поділялося на два вже звичні нашим старожилам Суперкубок і Кубок. Цього разу трофеїв було значно більше. І навіть Кубок перспективи з’явився, який був частиною того турніру, що розіграшем Кубку звався. От про нього й поговоримо.

На старт вийшли вісім команд. До боротьби за головний трофей потрапили Goal center, ФК «Аквестел», Medium Tactics і Underdog, які посіли перші-другі місця у групах. Бронзові нагороди здобули хлопці з Medium Tactics, перегравши у матчі за третє місце Underdog з рахунком 5:1. Подібний результат став несподіванкою, тому що до цього моменту «темна конячка» показувала себе якнайкраще і в підсумку отримала спеціальний Кубок «За волю до перемоги». Також відмітимо, що на цей турнір Олексій Самсонов рекрутував двох представників «Міфа», добре вам відомих Марка та Владислава Цапука. Останнього навіть порівнювали з Андреа Пірло за класний гол зі штрафного. Що ж до «тактиків», то вони не тільки забрали до свого клубного музею бронзу, а також здобули дві індивідуальні нагороди. Кращим асистентом став Микита Бобин, а кращим бомбардиром Євгеній Овчаренко.

У фіналі ж між собою зійшлися Goal center і ФК «Аквестел». Як часто буває в матчах, в яких вирішується доля трофею, великої кількості голів ми не побачили. У першу чергу за це «біло-жовто-сині» повинні дякувати своєму воротареві, який зробив чимало сейвів протягом усього турніру і в фіналі зокрема. Дмитро Іваненчук відстояв на нуль, за що потім цілком заслужено отримав звання кращого голкіпера. Коли ж на табло вже залишалося менше хвилини, і всі вже подумки готувалися до пенальті, Максим Кустов вирвав перемогу для своєї команди, а разом з нею і Кубок. ФК «Аквестел» повіз додому срібло, але й без індивідуальних відзнак не залишився. Кращим гравцем став Олександр Кривенко.

За Кубок перспективи змагалися колективи, які у групах посіли треті-четверті місця: AFC Evraztrade, S.K.I.L.L., AFC Staff+ і Beerland. Останнім двом не надто щастило, тож вони зійшлися у бронзовому матчі, який завершився на користь «пивоварів» – як не дивно, з таким же розгромним рахунком 5:1, як і в Кубку. І у фіналі, де зійшлися «трейдери» та «майстерні», трапилася та ж історія, що й Кубку – усе йшло до пенальті, але на передостанній хвилині Олексій Гербич забив переможний м’яч, чим приніс Кубок перспективи AFC Evraztrade. Тож колектив, який є вже старожилом турніру «В9ку», може похизуватися справжнім трофеєм, здобутим у непростій боротьбі!

Усі учасники Кубку пограли у футбол на свіжому повітрі та отримали незабутні емоції та враження. Вітаємо переможців, а тим хто не досяг бажаної мети, радимо не засмучуватися. Попереду ще багато цікавих змагань та заходів, де ви зможете знову проявити себе та отримати круті подарунки від Чемпіонату Києва «В9ку» та нашого титульного партнера Parimatch.

Автори: Ігор Колодій, Віктор Петрушов