Новини турніру

(093)431-94-92
Alnat Seco Футбол Parimatch3
Укркубок Soccer Parimatch Parimatch

 

Таблиця

і о
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2022-06-21 19:07:57

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Parimatch Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Північна конференція. Відбір. Група F

ОГЛЯД ТУРУ. «Будівельник» розносить всіх (майже), «Нікос» спостерігає в холодочку

Якось дивлячись на те, як всі навколо відпочивають та розважаються, Остап Бендер сказав своєму компаньйону: «Кісо, ми з вами чужі на цьому святі життя». Приблизно так виглядав Дмитро Сисоєв, який не грав, спостерігаючи за матчами з бровки, а його команда теж не грала, хоча вона на поле й виходила. Ну добре, давайте вже скажемо, що таке було тільки в першому матчі, далі «Нікос» щось спробував протиставити своїм суперникам, але сили не були рівними. Знову змінився склад команди, в якому відмітимо Олексія Притику, знаного воротаря «драконів», та Юрія Сірого, який був головною рушійною силою «помаранчево-чорних» в атаці. Зрештою «Нікос» всі свої три матчі програв, але не дуже то й хотілося, знаєте…
Об’єктивно команді не можна зараз у Суперлігу, чи навіть Gold, а от до Silver Дмитро Сисоєв цей состав поставить на рейки, і він поїде як слід. Принаймні таке він мені сказав. Як локомотив по турніру мчався ФК «Будівельник», змітаючи всіх на своєму шляху, окрім останнього матчу. Були всі шанси обіграти третього суперника в особі «Фокстроту» й завершити відбір зі стовідсотковим показником та ще й без пропущених м’ячів. Однак спочатку купу моментів не використали, потім пенальті не забили, а в кінці матчу вирішили подарувати суперникові путівку до Ліги Gold. Богдан Біндюженко пішов уперед за перемогою, залишивши свої ворота порожніми, чим і скористався Євген Хутренко.
Більше всього такому розвитку подій засмутилася «Бандерлона», яку рахунок 0:0 цілком влаштовував, а тепер хлопці гратимуть в Лізі Silver разом із «Нікосом». Однак так само, як і в «Нікосі», там є досвідчений тренер, більше того, є зіграний склад. Зрозуміло, що зараз важко, але я поставлю на «Бандерлону» в цьому сезоні в Лізі Silver – команда без медалей не залишиться. Робіть скрін.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Володимир Атаманенко (МФК «Будівельник»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Богдан Біндюженко (МФК «Будівельник»)

Автор: Ігор Колодій