(093)431-94-92
Укркубок Seco Soccer Parimatch3
Parimatch Футбол Parimatch Alnat

2022-06-21 19:50:43

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Parimatch Чемпіонат Києва «В9ку» 5х5. Суперліга (Західна). 1 тур

ОГЛЯД ТУРУ. Західна Суперліга обіцяла видовище? Маємо!

Відкривали програму першого ігрового дня в Суперлізі S.K.I.L.L. і FC Drive. У своєму прогнозі передматчевому ми не помилилися, тому що перший більше захищався, а другий більше атакував. Дива в рамці демонстрував Владислав Шалімов, який зробив аж 15 сейвів (до слова, ви помітили, що в нас тепер статистика з’явилася не тільки командна, а й навіть індивідуальна?). Тим не менше це не вберегло його команду від поразки. З Дмитром Черненком, який оформив дубль і ще одного разу асистував Владиславу Клименку, ані захист, ані воротар «Скіла» нічого зробити не змогли. «Драйвові» розпочинають сезон з перемоги, 4:2.
Протистояння між ФК «Вишня» та «Ф-Енерджи» стало окрасою всього першого туру, Іван Дорошенко став головним архитектором перемоги «вишневих», суперники просто не встигали за ним. Ще в першому таймі команди влаштували справжню перестрілку на футбольному полі, а коли пил осів, на табло горіло 3:3, і це за підсумками першого тайму. Одразу як тільки розпочався другий тайм, Вадим Шерех вивів «енергійних» уперед, проте невдовзі Ярослав Ковалишен вкотре повернув паритет. Ну а вирішальний гол у матчі забив його головний герой – Іван Дорошенко приніс перемогу ФК «Вишня» з рахунком 5:4.
Поєдинок між Bankers і Soborna Team випадав з загального ряду, тому що тут обійшлося без жодної інтриги. «Соборна» не залишала каменя на камені від «банкірів», здолавши їх з рахунком 7:1. Хет-трик за «червоно-білих» оформив Олександр Джевага, а гол престижу за Bankers забив Руслан Алмазов.
Останній матч між «ВіЯром» і «генералами» себе виправдав, подарувавши змістовний і яскравий футбол. Загалом Суперліга на «Совках» поки що радує, і я гадаю, що тут футбольних спектаклів буде ще багато. Головне, щоби конкуренція за призові місця була щільною. Generals зіграли непогано, але для перемоги цього не вистачило. Відмітимо також новачків команди, які помітно непогано себе проявили, треба трошки часу, і «генеральська машина» заведеться та поїде вперед без перешкод. Не все виходило й у «ВіЯра», принаймні в першому таймі, а от у другому хлопці вже включилися на повну, почали активніше пресингувати і під завісу зустрічі вирвали перемогу з рахунком 4:2.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Іван Дорошенко (ФК «Вишня»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Владислав Шалімов (S.K.I.L.L.)