Третій тайм
«Прем’єр Палац» VS Інтергал-Буд
Дякуємо хлопцям з команди «Прем’єр Палац» за сезон! Що б і як не було, наші «нерадзурі» виходили на поле, робили, що могли – ніколи не здавалися. Ну не склалося… Збір часто-густо підводив. А завершення сезону взагалі не надихає – два розгроми, ще й «у суху»… Натомість «Інтергал-Буд» свою працю робить «на відмінно». 13:0! Приємно бачити усміхнене обличчя капітана «червоних» Сергія Хижого. Так, ваша команда, яка лише почала турнірний шлях, заслужено стала призером Ліги Bronze, а це – значне досягнення. Бажаємо вам подальших успіхів! І дуже не хочеться розлучатися з симпатичним колективом Владислава Пяка…

обери місто






збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




