Третій тайм
AVIS VS НПУ "Десна"
Зізнаємося, ми побоювалися, що Avis, втративши відразу трьох виконавців у попередній грі, якщо й збереться, то «не буде кому грати». Алеколектив по срамив скептиків – збір на останню гру, що вже фактично нічого для команди не вирішувала, був просто чудовий. І гру хлопці показали на пристойному рівні. Однак НПУ «Десна» спромоглася до десятої хвилини зробити гандикап у два голи, що дозволило діяти за рахунком. «Автомобілісти» не складали зброю, наполегливо атакували, і через 20 хвилин заробили пенальті, реалізували наблизились впритул у рахунку. Коли вже час спливав (у суперника, до речі, було п’ять фолів), вони пішли ва-банк, знявши голкіпера. І прорахувалися. Отримали ще два м’ячі в порожні ворота. Так, тактична помилка. Але ж на помилках вчаться, чи не так? А НПУ «Десна» вітаємо зі срібними нагородами чемпіонату в Лізі А!

обери місто






збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




