Третій тайм
Medium Tactics VS Никос
Поєдинок вийшов дуже напруженим, і на щастя, обійшовся без ексцесів. Програвши, «Нікос» уже викликав повагу тим, що поступився в чесній спортивній боротьбі, роблячи все для того, щоби цього не сталося. Обидва колективи були заряджені на боротьбу, налаштовані на перемогу. Краще виходило в Medium Tactics, який повів у рахунку і не випустив свого з рук до самісінького кінця. Хоча понервувати довелося. Тричі «помаранчеві-чорні» скорочували відставання до мінімуму, били по воротах за найменшої зручної нагоди, та втекти від поразки їм не вдалося. Таким чином в найнижчому дивізіоні виступить саме «Нікос», а «тактики», які могли бути в разі поразки на їхньому місці, опинилися на щабель вище. Але в головній частині сезону все буде інакше, вважають капітани команд. Так лідер Medium Tactics Дмитро Ніщімний стверджує, що його колектив виступить значно краще, в нього є все для цього потрібне, а поки що добре, що так усе завершилося, ну а перемога, звісно, і наснаги додає, і оптимізм вселяє. А його колега з протилежного табору Дмитро Сисоєв зміг зробити висновки лише тоді, коли «охолов»: «На жаль, цей відбір, який я хотів закінчити в перших місцях, для закінчився провально. Причина проста – склад команди з зимового турніру до цього відбору змінився на 80 відсотків. По суті, це нова команда з трьома гравцями з попереднього складу. Побудувати команду за 2-3 місяці нереально, тем більше, що нові хлопці не мали до цього потрібного досвіду, тож для деяких все в новинку – навіть просто участь в подібних турнірах. Але є і плюси: ми побачили свої слабкі місця, знаємо, над чим працювати. Усі хочуть скоріше все виправити в наступних іграх! Будемо обов\'язково посилюватися. І подивимося що вийде далі. Тож до зустрічі в липні, коли розпочнеться боротьба за вихід в Ліга Bronze».

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




