Третій тайм
МФК «Горняк» VS A.F.C Svyatosh
МФК «Горняк» вирішив не брати бика за роги від самого початку, діяв акуратно та наполегливо. Насідав на ворота, намагаючись розіграти, як кажуть, до вірного. Але щось не клеїлося. Натомість A.F.C Svyatosh, попри те, що вдалося зібрати лише п’ятьох гравців проти значно більшої виконавців у таборі суперника, наочно продемонстрував за рахунок чого він виборював перемоги у Вищій лізі. Дочекавшись помилок (а вони, хочеш не хочеш, все одно трапляються), він провів стрімкий контрвипад і відкрив рахунок. А згодом і подвоїв перевагу! Це змусило замислитися «гірників», які почали ще наполегливіше пресингувати, атакувати та завдавати більше ударів по воротах. Це принесло плоди – ще до перерви статус-кво було відновлено. По перерві до того ж далася взнаки «фізика», яка грала на боці «помаранчево-білих». Вийшли «гірники» вперед і переваги вже з рук не випускали. Аби впоратися з натиском і витримати темп, «святошинці» провели рокіровку – місце у воротах зайняв Лашко, а Суліма пішов у поле. Та це не спрацювало. «Горняк» відчув запах крові і добив «жертву», що з кожною хвилиною втрачала запаси крові, себто сил. Втім, останнє слово A.F.C Svyatosh залишив за собою, забивши під саму завісу поєдинку. Невелика втіха… МФК «Горняк» прямує з Ліги Gold до Вищої ліги, а його суперник, якому слід замислитися над кадровим підсиленням, – у зворотньому напрямку.

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




