Третій тайм
СК Енергія-2 VS Марокко
Уже не потрібно брати в руки заявочний лист «марокканців» або піднімати очі на футбольне поле, щоби знати кількість гравців. «Чудова п\'ятірка» на цей раз просто знищила СК «Енергію-2» з рахунком 10:1. Такий розгромний результат став багато в чому несподіваним, позаяк «енергійні» перед стартом поєдинку випереджали суперника в турнірній таблиці, і тим дивніше, що команда не змогла нічого протиставити своєму супернику. «Марокко» забив у кожному з таймів по п\'ять м\'ячів, дозволивши опоненту лише провести гол престижу в другій половині гри. Ніяких виправдань тим, хто програв, бути не може в такій ситуації. Звичайно, вони могли вже розслабитися, бо ж головне завдання було виконане, але програвати з таким ганебним рахунком? У клубі, на наш погляд, отримали серйозну тему для роздумів під час перерви. Ну а що стосується «марокканців», то їм потрібно під час підготовки до старту в Суперлізі попрацювати на трансферному ринку. Звичайно, у цих хлопців і так все непогано виходить, але а уявіть, якщо в колективу ще й збір буде значно кращим, на що вони тоді будуть здатні?

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




