пї  РќРѕРІРёРЅРё ССѓСЂРЅССЂСѓ

(093)431-94-92
BEERLAND живе пиво Nadiya GC BARBERSHOP Pokrov_Bozhyi



Таблиця

і о
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Бєлоножко Максим 13 26 2
2 Ярош В"ячеслав 13 20 1.539
3 Каменський Олексій 8 17 2.125
дивитись

Дискваліфікація

1 Сімінченко Микола
1 Душков Назар
дивитись




2019-02-19 19:05:53

Неймовірне досягнення, або Спробуйте повторити!

Матч між «Роганським Юнайтед» і ДВС «1 Столиця» у харківській Суперлізі запам’ятається багатьом уболівальникам, з двох причин. По-перше, було забито багато голів – 24 на два команди, що вкрай рідко стається. По-друге, і це найголовніше – 16 голів виявилося на рахунку одного гравця! Якщо дехто подумав, що побачив помилку у кількості голів, то це не так. Дійсно, 16 м’ячів було забито Артемом Іванченком з команди «Роганський Юнайтед». До цього туру на його рахунку було 12 голів у шести матчах, що також є солідним показником.

Відповідаючи на питання після матчу, він доволі скромно поставився до свого досягнення. На питання, як йому вдалося стільки забити, відповів, що партнери сказали, щоб я забивав якомога більше, ось я й виконував їх настанову.

Можливо, на той момент він ще не зрозумів, яке досягнення йому підкорилось. Тепер Артем Іванченко лідирує в гонці бомбардирів. І навряд чи його хтось зможе потіснити з першої позиції, враховуючи, що лише один тур залишився до завершення чемпіонату.

Окрім цього йому віднині належить абсолютний рекорд чемпіонатів «В9ку» за кількістю голів в одній грі. Вітаємо!

Автор: Євген Новіков