Третій тайм
WinWinCars VS Hammers
«Молотобійці» так само, як і суперник, були налаштовані завершити сезон перемогою. Матч видався досить непростим, але Орел і компанія доволі впевнено провели всі сорок хвилин на футбольному полі та змогли досягти свого. «Автомобілісти» трохи підібралися до опонента на початку другого тайму, але в подальшому Hammers було не зупинити. Капітан команди Олександр Мазур: «Скажемо так, це був не самий наш кращий матч у цьому сезоні, але трималися гідно, і суперник нам протистояв серйозний. На мою думку, WinWinCars мали би бути за підсумками турніру в трійці призерів. До того ж варто зазначити, що напевно вперше в цьому сезоні нас було кількісно більше, ніж супротивника, тож ми просто зобов’язані були щонайменше грати внічию за таких обставин. Орел зіграв на рівні, тому все склалося досить логічно. У цілому по сезону кожен зробив для себе певні висновки. Сподіваюся, що в нас тільки починається етап становлення якихось завдань. Можливо, будуть навіть тренування – це те, чого нам дуже не вистачає, і ми з хлопцями будемо зустрічатися частіше ніж раз на тиждень, відточуючи свою майстерність. Усе повинно змінитися, адже ми хочемо тільки розвиватися і рухатися далі».

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




