Новини турніру

(093)431-94-92
GC BARBERSHOP Pokrov_Bozhyi BEERLAND живе пиво Nadiya



Таблиця

і о
1Mеталург1442
2Штиль1431
3Штурм 1430
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




2017-09-20 15:52:53

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Кривого Рогу «В9ку». 19 тур

МАТЧ ТУРУ. «39» 5:6 «Кривбас-цемент»
Футбольну драму нам видали команди «39» і «Кривбас-цемент»! Гра вийшла дуже рівною, настільки, що дуелянти навіть завдали однакову кількість ударів у площину воріт один одного. Виходили вперед як одні, так і інші. Визначити переможця, мабуть, не ризикнув би й затятий  любитель спортивних прогнозів, наскільки швидко змінювались події в цьому матчі. Все йшло до драматичної розв’язки, в якій колектив Андрія Кравченка поступився. А героєм став капітан «цементників» Олександр Мінкін. Того вечора він виконував роль номінального голкіпера.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Євген Баклан (Olympic FC)
Екс-гравець «містян», який нині з успіхом захищає кольори «олімпійців», Євген Баклан був головною дійовою особою в матчі зі «Штурмом». Хет-трик доповнив особистий доробок Євгена, якого знову не зуміли зупинити підопічні Олександра Бухтіярова.

ВОРОТАР ТУРУ. Валерій Довгань (KR City)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Олександр Прохода (KR City)
КАМБЕК ТУРУ. «39» 5:6 «Кривбас-цемент»  (з рахунку 4:2) 
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. KR City 
РОДЗИНКА ТУРУ. 27 голів «Металурга» в окремому матчі! Це новий рекорд всеукраїнського футбольного турніру «В9ку» в Кривому Розі і найвище досягнення поточного сезону по всіх містах і лігах.